Понеділок, 15 Квітня

Біля львівського вокзалу збудували чотириповерховий фуд-корт з фасадом із кортенової сталі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На площі Двірцевій біля Львівського залізничного вокзалу, де завершується реконструкція простору, зводять чотириповерхову споруду на місці колишньої відомої будівлі кафе «Експрес». Цікаво, що елементи фасаду виконаний з вставок з кортенової сталі. Це третій об’єкт у Львові подібного роду після Меморіалу Небесної Сотні та нового готельного комплексу від !FEST.

Спершу у пресслужбі Львівської міськради повідомляли, що на площі Двірцевій будують чотириповерховий готель. Однак заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий згодом запевнив, що це буде «фуд-корт». За його словами, поверховість погодили у містобудівних умовах у 2018 році. Ця будівля не входить у межі реконструкції площі, яку розпочали у березні 2019 року.

Про фуд-корт підтвердили й в компанії ТзОВ «Захід-Фасад-Буд», яка займається виробництвом алюмінієвих конструкцій і виконувала роботи на даному об’єкті.

“Дуже хочемо показати вам фуд-корт, який знаходиться на площі Двірцева. Об’єкт щойно змонтований нами. Фасад виконаний із алюмінієвих конструкцій Aluprof – Ukraine, фальцевих панелей та вставок з кортенової сталі, які слугують контрастом та створюють форми будівлі”.

Фото: Олег Бабенчук

“Це новий фуд-корт, який знаходиться на площі Двірцева. Фасад виконаний із алюмінієвих конструкцій Aluprof – Ukraine, фальцевих панелей та вставок з кортенової сталі, які слугують контрастом та створюють форми будівлі”, – описали в компанії Aluprof Ukraine.

Фото: Олег Бабенчук

Раніше на цьому місці – вулиця Чернівецькій, 1 – було розташовано диспетчерський пункт «Львівелектротрансу». У 2013 році Львівська міськрада продала приміщення у приватну власність, і з того часу там працювало кафе «Експрес».

Фото: Олег Бабенчук

“Будівля колишнього диспетчерського пункту перейшла у приватну власність ще у 2013 році і її власник отримав містобудівні умови на будівництво закладу громадського харчування висотою до 12 метрів, тобто на чотири поверхи”, — сказав Андрій Білий у коментарі для 032.ua.

Власником фуд-корту є львівський бізнесмен Олександр Веремеєнко. Містобудівні умови та обмеження на це будівництво він отримав у травні 2018 року. За інформацією з відкритих джерел, Олександр Веремеєко є бізнес-партнером екснардепа від “Свободи” Ігоря Кривецького. Зокрема вони є співвласниками нічного клубу Fashion Club у центрі Львова. Також Веремеєнко є засновником благодійного фонду “Розвиток громади”.