15 закладів, які відкрили у Львові цієї осені

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

The Village Україна розповідає про заклади, що відкрили у Львові цієї осені.

1. «Ліс Bar» на Шевській

«Ліс Bar» – це коктейльний бар на вулиці Шевській від ресторанної компанії Gazda Group (Gazda Cafe, «Добрий друг», Budzzini). У карті авторських коктейлів, зокрема, напої під назвами «Гейфрукт», «Растішка» та «Гості з Червонограда». Також пропонують наливки й вино, проводять діджей-сети.

2. «Я грек» на Катедральній

«Я грек» – це кафе на Катедральній площі з грецькою кухнею від шеф-кухаря Ігоря Бойка. Формат визначають як «поєднання автентичних грецьких рецептів із сучасними тенденціями». У меню, зокрема, гірос і сувлакі, пасти й ризотто, а також піца в неаполітанському стилі.

3. Wabi Sabi на Фурманській

Wabi Sabi – це матча-кафе з церемоніальною матчею та напоями на основі матчі. Також пропонують онігірі, мочі й данго. Заклад відкрив японський підприємець Шьо Іто разом із партнеркою Софією.

4. «Селям» на Джерельній

«Селям» – це ресторан кримськотатарської кухні від ресторатора Алекса Купера. Другий заклад формату (перший із березня працює в Києві) відкрили у Львові. У двоповерховому приміщенні на вулиці Джерельній пропонують страви кримськотатарської кухні: поки відкрили перший поверх, другий із банкетною залою запустять пізніше. Раніше на цій локації працював заклад MolodoZeleno.

5. Nomad на Братів Рогатинців

Nomad – це коктейльний бар на вулиці Братів Рогатинців. Особливість формату – пропонують безлімітний коктейль Negroni за фіксовану ціну. Також подають десятки видів вермуту, зокрема власний купаж. Окрім того, тут є винна кімната з українськими та закордонними винами.

6. Moment на Фурманській

Moment – це заклад від власників мережі пабів «Добрий друг», що поєднує формати коктейльного бару та кондитерської. До 18:00 працюють як кондитерська, пропонуючи десерти й солодощі власного виробництва, а після 18:00 пропонують коктейлі.

7. «Цьом» на Соборній площі

«Цьом» – це коктейльний бар на вулиці Соборній. До коктейлів і вина пропонують піцу, також проводять вечірки. У закладі щотижня, з четверга по неділю, проходять мінівечірки з диджеями. Музика звучить з цифри чи вінілу.

8. «Кримський дворик» на Жижки

«Кримський дворик» – це кафе з кримськотатарською кухнею, що відкрила Леране Хайбуллаєва. Підприємиця розвивала кримськотатарський заклад в Ірпені, а після початку повномасштабного вторгнення запустила перший заклад у Львові. Серед позицій у меню – шурпа і лагман, чебуреки та янтики й «справжній кримський плов».

9. «Чорноморка» на площі Ринок

Перший заклад мережі «Чорноморка» у Львові відкрили на площі Ринок, у колишньому приміщенні закладу «Річка». Формат позиціювали як нову концепцію в межах мережі зі ставкою на річкову рибу, але восени вирішили переформатувати «Річки» в Києві та Львові на «Чорноморку». Так, тепер не лише з річковою рибою.

10. Love & Lviv на Дорошенка

Love & Lviv – це кафе на вулиці Дорошенка з ранковими, обідніми й вечірніми позиціями. «Наша концепція втілює дух минулих епох з елегантним інтер’єром, класичними стравами й атмосферою спокою», – розповідають у закладі.

11. «Жаровня» на Пекарській

«Жаровня» – це м’ясний ресторан, що протягом тривалого часу працював на вулиці Кривоноса. Другий заклад мережі відкрили на Пекарській, тут також пропонують м’ясо на грилі та мангал-меню. Окрім того, у меню борщ, хачапурі та сніданки.

12. Impero на Стрийській

Impero – це ресторан від однойменної мережі магазинів чоловічого одягу. Формат визначають як ф’южн: у меню і бургери, і рамен, і локшина у воку, і круасани.

13. Fami Chefs у Leoland

Fami Chefs – це ресторан, який у комплексі Leoland відкрили Валерій Созановський (The Cake, «2085») та Ірина Меркулова. Концепцію побудували навколо шеф-кухарів, які працюють із сучасною українською кухнею та закордонними техніками. Планують запрошувати в заклад різних шефів для проведення гастрономічних вечорів і постійно оновлювати меню. Раніше на території комплексу Leoland відкрили заклади Fami Burger, Fami Italy й кондитерську Mavka.

14. Brioche City Cafe на Малоголосківській

Brioche City Cafe – це міське кафе в районі Голоско, що відкрили наприкінці літа. У меню серед іншого бургери, гастрономічні хот-доги та сніданки.

15. Code у Futura Hub

Code – це міське кафе від ресторатора Нестора Шуманського («Промінь», «Сяйво», «Грузинський»). Другий заклад формату почав роботу в просторі Futura Hub на вулиці Кульпарківській. Окрім кави, тут можна замовити сніданок, бургери, піцу й пасту. Перший заклад Code працює з 2021 року на вулиці Князя Романа.