За минулу добу на Львівщині зафіксували 78 нових підтверджених випадки інфікування к-вірусом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, станом на ранок 10 червня у Львові та на Львівщині підтверджено 2289 випадків інфікування коронавірусом, з них 80 — летальні.

За оперативними даними, за вчорашню добу лабораторні центри в місті провели 411 ПЛР-тестів, з яких 78 — позитивні (з них — 45 це мешканці Львова).

Станом на 5 червня було виявлено 73 нових інфікованих, 6 червня – 65 інфікованих, 7 червня –  68, 8 червня – 41, 9 червня – 49.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 5144 особи, госпіталізовані — 804, на амбулаторному лікуванні — 4340 осіб, виписані — 616 осіб. Зараз у лікарні перебуває 180 осіб, з них в реанімації — 7 осіб, на апаратні ШВЛ — 1 особа.

Загалом коронавірусну інфекцію виявлено — у 2289 осіб, 80 людей померло. 557 пацієнтів одужало.

Міська влада вважає, що уряд має дозволити відкрити фітнес-центри та спортивні зали — за умов чіткого дотримання карантинних заходів. Адже це дійсно потрібно людям, переконаний керівник міського управління спорту Антон Нікулін. Про це він розповів в ранковому ефірі радіо «Люкс FM».

«За добу в нас зроблено 411 ПЛР-тестів, з них 78 є позитивних, з яких 45 — жителі нашого міста. Тобто ми пішли на послаблення, але загальна картина в нас далека від ідеальної. Тому станом на сьогодні ми чекаємо рішення кабміну і будемо бачити, чи дозволять працювати спортивним залам. Насправді, спорт вже занадто засидівся, і дійсно це та річ, яка сьогодні надзвичайно потрібна. Ми бачимо зараз, що багато людей почали бігати зранку, займатися спортом. Ми маємо розуміти, що це зараз стало просто життєво необхідно для кожної людини. Тому міська рада і ми виступаємо за те, щоби спортивні зали, за умов чіткого дотримання протоколу, все ж таки, відкрили. Тому що це дійсно потрібно людям.

Ми збираємо про це інформацію і сьогодні будемо мати повну картину, хто відкрився без дозволу, і будемо вживати заходів до власників тих спортивних залів, які дійсно відкрилися без дозволу. На сьогодні у спортивних залах дозволено тренуватися лише членам національних збірних команд України, і лише з чітким дотриманням протоколу — тобто 10 кв м на одну особу”, — розповів Антон Нікулін, начальник управління сорту ЛМР.

Він зауважив, що на сьогодні відкриті лише муніципальні спортивні майданчики. Тож наразі чекають на рішення кабміну.

«Сьогодні буде засідання кабміну, на якому є пропозиція міського голови відкрити спортивну інфраструктуру у Львові. На сьогодні ми маємо відкриті лише муніципальні спортивні майданчики. Шкільні майданчики наразі закриті. Тому ми чекаємо цього рішення, і цього тижня буде засідати комісія ТЕБ і НС», — додав Антон Нікулін.

Нагадаємо, 9 червня стало відомо, що Уряд не планує послаблювати карантин у Львові. Звернення влади Львова до київської назвали “політичним”, оскільки є критерії МОЗ, які не дозволяють пом’якшити карантинні обмеження.