Вівторок, 29 Листопада

Садовий та Козицький просять Уряд дозволити послабити карантин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мер Львова та голова ЛОДА звернулись до уряду із проханням дозволити перейти до наступного етапу послаблення карантину, щоб відновити роботу усіх обласних маршрутів у режимі спецперевезень та фітнес-центрів. Відповідне звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля вони зробили на екстреній нараді у Львові.

Про це повідомив Андрій  Садовий у Facebook.

«На вихідних мали спільну нараду з Прем‘єр-міністром. Разом з Максимом Козицьким переконували голову Уряду дати дозвіл обласній комісії з надзвичайних ситуацій на відновлення роботи спортивних закладів. Також необхідно відновити роботу усіх обласних маршрутів в режимі спецперевезень.
Майже 150 тисяч людей щодня приїжджають до Львова з навколишніх міст і сіл. Вже третій місяць вони змушені шукати альтернативні(часто незаконні та небезпечні) способи, щоб потрапити в місто.
Також я вважаю, що ми можемо відновити роботу фітнес-центрів. Це атрибут здорового способу життя. Ми вже напрацювали протоколи для їхньої роботи в умовах карантину. Люди мають право на фізичну активність і здоров’я. », – написав Садовий.

Звернення мають розглянути 9 червня.

Аналіз епідемічної ситуації станом на 7 червня 2020 року в регіонах

Станом на 7 червня Львівська область не відповідає усім необхідним критеріям для послаблення протиепідемічних заходів.

Перехід до другого етапу карантину можливий за умови відповідності епідемологічної ситуації в області визначеним критеріям:

  • інцидентність (кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 000 населення) складає менше 12 на 100 тис. населення;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менше 50%;
  • охоплення тестуванням не нижче за рівень інцидентності — тобто середня кількість тестувань протягом останніх 7 днів складає понад 12 на 100 тис. населення.