Уряд не буде послаблювати карантин у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Уряд не планує послаблювати карантин у Львові. Звернення влади Львова назвали “політичним”, оскільки є критерії МОЗ, які не дозволяють пом’якшити карантинні обмеження.

Про це РБК-Україна повідомило джерело в Кабінеті міністрів.

В уряді прокоментували заяву мера Львова Андрія Садового, в якому він розповів, що провів спільну нараду з прем’єр-міністром зі спробою переконати дати обласній комісії з надзвичайних ситуацій дозвіл на ослаблення карантину в місті.

“Але ж він не сказав, що переконали… Якщо вони не підпадають, то це більше політичне звернення. Діє адаптивний карантин і критерії. Тим більше Львів, де все погано. Якщо навіть нараду проводили тому, що там виключно погана ситуація”, – розповіли в уряді.

На засіданні уряду в середу не будуть розглядатися винятки щодо карантинних заходів для окремих міст чи регіонів.

“Завтра в порядку денному будуть вноситися зміни в постанову, але винятки для міст – неможливі. В уряді не можуть розглянути ослаблення карантину для окремих регіонів, адже зараз діє адаптивний карантин”, – додали в Кабміні.

Нагадаємо, Мер Львова Андрій Садовий  та голова ЛОДА Максим Козицький звернулись до уряду із проханням дозволити перейти до наступного етапу послаблення карантину, щоб відновити роботу усіх обласних маршрутів у режимі спецперевезень та фітнес-центрів. Відповідне звернення до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля вони зробили на екстреній нараді у Львові.

«На вихідних мали спільну нараду з Прем‘єр-міністром. Разом з Максимом Козицьким переконували голову Уряду дати дозвіл обласній комісії з надзвичайних ситуацій на відновлення роботи спортивних закладів. Також необхідно відновити роботу усіх обласних маршрутів в режимі спецперевезень.
Майже 150 тисяч людей щодня приїжджають до Львова з навколишніх міст і сіл. Вже третій місяць вони змушені шукати альтернативні(часто незаконні та небезпечні) способи, щоб потрапити в місто.
Також я вважаю, що ми можемо відновити роботу фітнес-центрів. Це атрибут здорового способу життя. Ми вже напрацювали протоколи для їхньої роботи в умовах карантину. Люди мають право на фізичну активність і здоров’я. », – написав Садовий.