Понеділок, 24 Червня

З’явились перші фото і відео нового фонтану біля Оперного театру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на площі перед Оперним театром вже змонтували новий сухий фонтан з кольоровою підсвіткою, наразі його роботу ще випробовують.

Відео роботи фонтану опублікували в спільноті «Зручне місто» в п’ятницю, 21 серпня. А також користувач Сергій Глотов виклав фотографію ввечері 24 серпня.

Як видно на відео, ввечері та в нічний час фонтан працюватиме з переливом кольорів. Завдяки підсвітці струмінь води поступового змінюватиме колір. Також фонтан має кілька режимів.

Фонтан біля Оперного театру вже змонтували і тестують 😉

Gepostet von Зручне місто am Freitag, 21. August 2020

Фонтан буде і музичний, і світловий. Два рази на день – о 12:00 та о 18:00 – тут будуть відтворювати композиції львівських виконавців. У вечірній час фонтан підсвічуватимуть RGB та LED світильниками білого кольору.

Фото: Sergii Glotov

Новий фонтан буде живитися від електромереж з вулиці Тиктора, тоді як раніше фонтан був підімкнений до електрики театру.

Відкрити сухий фонтан обіцяють до кінця вересня цього року.

Облаштування нового фонтану перед Оперним театром повністю фінансує благодійний фонд «Сокар Благо». Приблизна вартість – 1,5 мільйонів доларів.

Паралельно з ремонтом площі і облаштуванням фонтану, розпочато капітальний ремонт центральної пішохідної алеї. Роботи тут також планують завершити до кінця вересня.

До слова, на площі Двірцевій перед залізничним вокзалом також випробовують новий фонтан, готуючись до офіційного відкриття.

Окрім цього у Львові створили електронну петицію з вимогою відновити фонтан з русалками у Стрийському парку.