Понеділок, 21 Червня

На проспекті Свободи буде автоматичний полив газонів та встановлять нові ліхтарі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Галицька районна адміністрація підписала договір на капітальний ремонт ще одної ділянки центральної пішохідної алеї на проспекті Свободи у Львові, яка веде до Оперного театру.

На алеї проведуть демонтажні та електромонтажні роботи, облаштувати водопостачання та водовідведення, автоматичний полив газонів, відремонтувати прилеглий тротуар, вимостити алею з чорного та сірого граніту.

Крім того, вздовж алеї на проспекті Свободи від вулиці Гнатюка і до Оперного театру замінять освітлення і встановлять нові італійські декоративні опори зі світильниками Nova by Neri: дві опори на два світильники – по 96,7 тисячі гривень, та 12 опор на один світильник – по 68,9 тисячі гривень.

Реконструкцію мають закінчити до кінця року.

Саму алею замостять чорною гранітною плиткою товщиною в чотири сантиметри. Алею відремонтують прямо до нового простору з пішохідним фонтаном, який обіцяють відкрити до Дня Незалежності. Фонтан будує інвестор «Сокар».

Фото: Твоє Місто

Перед Оперним театром має з’явитися сухий пішохідний фонтан із підсвіткою та музикою. Аналогів такого фонтану у Львові немає. Він буде і музичний, і світловий. Два рази на день – о 12:00 та о 18:00 – будуть відтворювати композиції. Композиції будуть львівських виконавців.

Як повідомили «Наші гроші. Львів», спочатку сума угоди становила майже 14 млн грн, однак її зменшили до 9,5 мільйонів. У Галицькій РА пояснили це браком коштів та запевнили, що до кінця року докладуть договір на ті роботи, від яких першочергово довелося відмовитися.

Додамо, що у 2018 році на ремонт тротуарів на проспекті Свободи, алеї та тротуарів площі Марійської вже витратили понад 8 млн грн.

Share.