Середа, 19 Червня

Як виглядає новий фонтан на площі Двірцевій ввечері: фото

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові випробовують новий фонтан на площі Двірцевій перед головним залізничним вокзалом, готуючись до офіційного відкриття.

Після цього відбудеться облицювання біля самих мостиків фонтану. Відкриття фонтану-струмку заплановано на наступний тиждень.

Підрядна компанія ПП «Патронат» на замовлення «Онур» вже зробила усі монтажні роботи, тепер налагоджує гідравлічну та електричну системи. Також залишилось запрограмувати контролер, який буде сам вмикати та вимикати фонтан, а також керувати висотою і кольором струменів.

Фонтан на площі перед залізничним вокзалом має нагадувати річку Полтву, яка тече у межах Львова в колекторі.

На початку цієї річки йде маленький водоспад. Струмочок тече по річці, а саме струмені вже імітують маленькі пороги на цій річці. Струмені мають динамічне управління, тобто вони будуть змінювати висоту і будуть змінювати колір.

Нагадаємо, що площу перед вокзалом почали реконструювати у 2019 році. Другий етап реконструкції розпочали 22 березня: закрили автостанцію та перенесли її за двома локаціями.

З 26 березня для проїзду закрили праву частину вулиці Чернівецької, а на лівій організували реверсний рух. У травні на площу перестали курсувати трамваї. Частину площі відкрили та запустили туди громадський транспорт 7 грудня.

На іншій частині площі, яка буде пішохідною, будують фонтан, висаджують дерева та встановили вуличні меблі. Саме з цієї сторони курсуватиме приватний транспорт після реконструкції. Цю частину площі закрили до 1 вересня.