Понеділок, 24 Червня

У Рясному з’явиться 25-метровий басейн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У львівському мікрорайоні Рясне з’явиться 25-метровий басейн. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий під час відкриття амбулаторно-поліклінічного відділення.

Великий басейн облаштують у місцевій школі №100. Мер вже доручив провести архітектурний конкурс на проєкт басейну і спортивної частини навчального закладу.

«Крім поліклініки, плануємо в Рясне-2 збудувати 25-метровий басейн, який буде і для школи, і для мешканців поза навчальним процесом», — розповів Садовий.

Він додав, що басейн по класичній технології коштує дуже дорого, проте якщо розглядати басейн відкритий і використовувати теплові насоси, такий варіант нескладно реалізувати.

Ба більше, утримувати басейни теж дуже дорого. Але якщо його використовувати не лише для навчального процесу, а наприклад, його будуть використовувати й у позаурочний час, то він може приносити прибуток, або принаймні, покривати витрати.

Нагадаємо, що для мікрорайону Рясне на вулиці Шевченка, 350 за гроші платників податків мерія Львова створила амбулаторно-поліклінічне відділення, де пацієнтів приймають вузькі спеціалісти, такі як хірург, травматолог, невропатолог, лор, гінеколог та інші. У двоповерховій будівлі, окрім кабінетів для прийому, обладнають сучасну лабораторію та рентген-кабінет. Приміщення є доступним для людей з інвалідністю.

У мікрорайоні Рясне-2 на вул. Величковського планують збудувати сучасний мультифункційний спортивний майданчик.

У 2021 році у Львові почнуть мега будівництво нової частини вулиці Суботівської, що з’єднає Левандівку з Рясним. Вулицю продовжать до Рясного і запустять там тролейбуси.