Понеділок, 24 Червня

Вулицю Суботівську у Львові продовжать до Рясного і пустять тролейбус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вулицю Суботівську у Львові продовжать до Рясного і пустять тролейбус, з’єднавши таким чином цей мікрорайон із Левандівкою.

“Найголовніше — це якісне сполучення. Ми зараз вже маємо на стадії проекту мегакрутий інфраструктурний проект — продовжити вул. Суботівську до Рясного. І по цій дорозі плануємо вже пускати електротранспорт. Це плануємо почати наступного року, це дуже великий обсяг робіт», — розповів мер Львова Андрій Садовий.

Вулиця пролягатиме під залізничною станцією Клепарів, то ж для її будівництва доведеться збудувати тунель. Загальний кошторис проекту становить близько 800 млн грн, утім після розробки робочого проекту цю суму можуть зменшити або збільшити, розповіла заступниця міського голови з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

За її словами, проектування вулиці розділили на дві частини: саму дорогу і тунель, що має пролягати під залізничними коліями станції «Клепарів». Обидва проекти мають пройти експертизу, після чого, приблизно у березні наступного року, оголошуватимуть тендери на самі роботи.

«За попередніми розрахунками, будівництво вулиці коштуватиме 300 млн грн, а тунелю – 492 млн грн. Однозначно будемо починати це будівництво у 2021 році, орієнтовно в липні», – уточнила Ірина Маруняк.

Крім цього, Львівська міськрада має погодити з ЛОДА використання ділянки й отримати містобудівні умови та обмеження на будівництво тунелю.

Це дуже важлива дорога, яка розвантажить вулицю Шевченка, та дасть можливість сполучити мікрорайон Рясне, Рясне-2 із центром Львова за допомогою громадського електротранспорту.