Середа, 28 Лютого

У Рясному відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Для мікрорайону Рясне на вул. Шевченка, 350 створили нове амбулаторно-поліклінічне відділення, де приймають вузькі спеціалісти, такі як хірург, травматолог, невропатолог, лор, гінеколог та інші.

У двоповерховій будівлі, окрім кабінетів для прийому, обладнають сучасну лабораторію та рентген-кабінет. Приміщення є доступним для людей з інвалідністю.

фото: Роман Балук / ЛМР

В Рясному є три амбулаторії сімейної медицини, але не лотепер було якісного поліклінічного відділення. Тепер створена поліклініка, і 32 600 мешканців, які живуть у Рясне-1 і Рясне-2, матимуть якісне обстеження і консультації.  Роботи з облаштування амбулаторно-поліклінічного відділення, зокрема реконструкцію приміщень, розпочали торік.

Як розповів головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник, приміщення адаптували для людей з інвалідністю: є підйомник, спеціальна тактильна плитка, двері облямовані спеціальною лиштвою тощо. Будівлю утеплили та зробили благоустрій навколо поліклініки.

В лізинг за кошти міського бюджету буде придбано сучасний цифровий рентген-апарат, вартістю 4,5 млн грн. А за кошти лікарняного закладу — 3,5 млн грн, придбають медичне обладнання — біохімічний та імуноферментний аналізатори й обладнання лабораторної служби: центрифуги і мікроскопи, обладнання для кабінету фізичної реабілітації, дефібрилятор, апарат УЗД, електрокардіограф. Станом на зараз за кошти лікарні придбано медичні та офісні меблі, оргтехніку на загальну суму 1,5 млн грн.

фото: Роман Балук / ЛМР

фото: Роман Балук / ЛМР

Це був єдиний мікрорайон міста Львова, де не було повноцінної поліклініки. Прийом вестимуть всі вузькі спеціалісти — хірурги, невропатологи, травматологи, гінеколог, окуліст, лор, і планують зробити позмінний прийом — для дорослих і дітей.

Загальна вартість робіт — майже 17,8 млн грн. Станом на зараз освоєно понад 8 млн грн. Роботи виконують за кошти міського бюджету Львова. До слова, загальна площа поліклініки — 650 кв.м.

Щорічно управління охорони здоров’я Львова відкриває одну-дві нові амбулаторії в місцях щільного проживання населення. За останні роки запрацювало 14 нових закладів первинної допомоги, а загалом у Львові функціонує 20 амбулаторій сімейної медицини.