Субота, 26 Листопада

У Львові капітально відремонтують вулицю Старознесенську

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Наступного року у Львові відремонтують вулицю Старознесенську. Йдеться про ділянку від вулиці Богданівської до Польової. Орієнтовна вартість робіт – 23 мільйони гривень.

Як розповів Zaxid.net голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський, минулого року на вулиці Старознесенській проклали каналізацію та почали прокладати водопровід.

Зараз на завершенні перебуває проект капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Старознесенської від вул. Польової до вул. Богданівської. Ця частина вулиці має протяжність 1,5 км.

Дорогу планують замостити римським каменем – спеціальною дорожньою плиткою. Подібне покриття вже є на вулиці Промисловій та вул. Під Дубом біля ТРЦ “Форум Львів”. Цікаво, що трамвайну частину і паркувальні місця вулиці Бандери замостять бруківкою, а із зовнішніх сторін колії прокладуть римський камінь.

Окрім того, в межах ремонту перенесуть електричні стовпи, облаштують водовідведення та відремонтують тротуари. Попередня вартість ремонтних робіт – 23 млн грн.

Нагадаємо, неподалік зараз тривають роботи з реконструкції магістральної вулиці Богдана Хмельницького. Кінцеві будівельні роботи тривають на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічна. Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського.