Неділя, 23 Червня

Вулицю Степана Бандери у Львові закривають на реконструкцію

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

З понеділка, 28 вересня, частину вул. Степана Бандери у Львові закривають на реконструкцію. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий під час засідання виконавчого комітету ЛМР 18 вересня.

За словами Садового, з 28 вересня закриють на реконструкцію першу частину вул. Бандери – від вул. Антоновича до вул. Чупринки.

Згідно із реконструкції проектом, вул. Бандери матиме дві-три спільні смуги по 3 м ширини для громадського і приватного транспорту (суміщених з нею трамвайних колій по середині вулиці). Загальна ширина дороги становитиме 10,2 м. Для автомобілів за проектом мають облаштувати понад сто паркомісць.

Важливо, що проект реконструкції передбачає зручні й широкі тротуари. При цьому тут вперше застосують прийом розділення тротуару на зони. Проїзджу частину замостять бруківкою, лише з зовнішніх сторін колії прокладуть римський камінь (бетонну бруківку).

Вздовж проїзної частини з обох боків влаштують велосипедні смуги та на окремих ділянках велосипедні доріжки; передбачається влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору.

Загалом буде відремонтовано всю вулицю, протяжність якої 1,05 км. Реконструкцією вул. Бандери буде займатися компанія «Онур Конструкціон Інтернешнл», загальна вартість робіт – 209,5 млн грн. Завершити всю вулицю планують за 9 місяців.

Як розповів ZAXID.NET заступник директора департаменту ЖКГ Львівської міськради Андрій Білий, під час першого етапу реконструкції вул. Бандери громадський транспорт курсуватиме зі змінами. Зокрема, трамваї №1 поїдуть вул. Городоцькою і змінять кінцеву зупинку з вул. Пасічної на вул. Погулянка. Натомість трамвайний маршрут №7 на час ремонту вул. Степана Бандери тимчасово скасують. Автобусні маршрути №15 та №41 будуть їздити вул. Генерала Чупринки.