Понеділок, 24 Червня

Коли завершать реконструкцію вулиці Богдана Хмельницького: що там зараз

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Тривають роботи з реконструкції вулиці Богдана Хмельницького. Кінцеві будівельні роботи тривають на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічна. Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського.

Проектом передбачено влаштування двосмугової асфальтної проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, брукованих кишень для паркування.

Біля ПАТ «Алмаз-інструмент» збудували кільце.. Фото: ГО “Зручне місто”

фото: Роман Балук / ЛМР

Реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання. Влаштування пожежних гідрантів. Захист зовнішніх мереж електропостачання.

До кінця вересня підрядник планує заасфальтувати ділянку від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічна і відкрити її для проїзду.

«Все йде по плану, до кінця вересня ми вже повністю дамо 3 шари асфальту, а також зробимо хідники і велодоріжки до вул. Механічної. До кінця року маємо дійти вже до пожежної частини. Тобто як все було заплановано, навіть трошки з випередженням, все проходить гарно. Підрядники роблять все доволі якісно. Ми замінювали тут усі мережі, тому асфальт чи хідник є лише вершиною айсбергу. Всередині було витрачено дуже багато ресурсів.

Приємно, що на вул. Богдана Хмельницького ми відкрили вже оновлену медіатеку, будується великий спортивний зал біля школи. Тобто, фактично, Богдана Хмельницького не просто оживає, вона отримує нове дихання. Я переконаний, що тут будуть нові робочі місця, я впевнений, що люди, які тут живуть, будуть мати зовсім інший комфорт”, — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

фото: Роман Балук / ЛМР

Зокрема, зараз вже формується фінальна геометрія вулиці на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічна.

«Зараз формується вже фінальна геометрія вулиці, з велодоріжками, паркувальними слотами, асфальтною частиною між вул. Промисловою і Механічною. До кінця вересня підрядник планує заасфальтувати цю ділянку і відкрити для проїзду. Вже є часткове замощення слоту для паркування, місцями буде велодоріжка, а основна частина йтиме велосмугами. Там буде впорядкований простір. Буде дві автомобільні смуги — по одній на кожному напрямку. Після ремонту вулиця буде комфортною як для водіїв, так і для пішоходів», — розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Нагадаємо, роботи на вул. Б. Хмельницького виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — 175,4 млн грн. Всю вулицю, згідно з проектом і планом виконання робіт, довжиною понад 1 кілометр мають завершити до кінця 2021 року.