П’ятниця, 30 Вересня

У Львові дозволили відкрити автокінотеатр та розробили правила

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У квітні стало відомо, що у Львові відкриється перший автокінотеатр просто неба, про що оголосили організатори події. Однак, згодом міська рада заборонила відкриття автокінотеатру через карантин.

Але вже тепер міська комісія з питань ТЕБ і НС дозволила із 12 травня працювати автокінотеатрам. У міськраді розробили протокол для їх роботи. Правила оприлюднив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Дата першого сеансу наразі ще узгоджується. Трансляцію фільмів проводитиме українська кінодистрибуційна компанія Kinolife Distribution.

Квитки можна буде придбати лише онлайн, а їх перевірка повинна бути безконтактною. Працівники автокінотеатру мають бути у засобах індивідуального захисту, що потрібно змінювати не рідше, аніж раз на дві години. Також їм кілька разів протягом зміни вимірюватимуть температуру. Якщо у працівника автокінотеатру будуть ознаки ГРЗ, до роботи його не допускатимуть.

Щодо їжі в автокінотеатрі, то вона можлива лише за попереднім замовленням у форматі онлайн-доставки.

У салоні автомобіля має бути не більше осіб, ніж місць. А виходити з автомобіля під час, до чи після сеансу заборонено.

1 квиток розрахований виключно на 1 паркувальне місце (іншими словами – 1 автомобіль). Для перегляду необхідно буде налаштувати радіо на відповідну FM хвилю і переглядати фільм. Хвиля буде вказана на квитку.

У цьому автокінотеатрі має бути розмежувальна розмітка. Перші 2 ряди слугуватимуть для для машин типу седан, універсал, хетчбек, а 3 та 4 ряди будуть призначені для кросоверів та мінівенів.

Такий вид перегляду стане можливістю дивитися кіно на великому екрані. Автокінотеатр є безпечним заняттям під час карантину, як стверджують організатори, тому що глядач взагалі не залишає свого авто, а звук транслюється у машині на FM-хвилі.

Що це за розвага “автокінотеатр”?

Автокінотеатр – кінотеатр просто неба, який показує фільми для глядачів, котрі перебувають в автомобілях. Цей вид кінотеатру є паркувальним майданчиком з встановленим екраном гігантських розмірів. Звук передається за допомогою систем, встановлених навколо паркувальних місць, або невеликою радіостанцією в стандартному FM-діапазоні для прослуховування на автомагнітолах глядачів.

Робота таких кінотеатрів має сезонний характер, а всі сеанси починаються після заходу сонця для найкращої видимості.

Ідентичні кінотеатри (Drive-in) колись зародились і є досі популярними у США. Саме там відкрився перший у світі автокінотеатр 6 червня 1933 року. Майданчик на 400 машин з’явилася в американському місті Камден, штат Нью-Джерсі. Найпопулярніші часи автокінотеатрів були у 1950-х, до недавнього часу їх було близько 5 тис. Найбільший кінотеатр за всю історію американських drive-in вміщував 2500 машин та ще 1200. глядачів на сидячих місцях.

Share.