Понеділок, 4 Березня

У Львові відкриється перший автокінотеатр просто неба

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На парковці «Арени-Львів» відкриється перший у місті автокінотеатр. Такий вид перегляду стане безпечною можливістю дивитися кіно на великому екрані не порушуючи карантину, пише Zaxid.net.

Українська кінодистрибуційна компанія Kinolife Distribution розпочинає транслювати автокінотеатр в містах нашої країни. Спочатку розвага відкриється у двох містах: у Львові та Харкові, а згодом у ще трьох: Києві, Одесі та Дніпрі.

Автокінотеатр є безпечним заняттям під час карантину, як стверджують організатори, тому що глядач взагалі не залишає свого авто, а звук транслюється у машині на FM-хвилі.

Як це все виглядає та відбувається?

Квиток на автокінотеатр можна придбати на їхньому сайті. 1 квиток розрахований виключно на 1 паркувальне місце (іншими словами – 1 автомобіль). Для перегляду необхідно буде налаштувати радіо на відповідну FM хвилю і переглядати фільм. Хвиля буде вказана на квитку.

У цьому автокінотеатрі має бути розмежувальна розмітка. перші 2 ряди слугуватимуть для для машин типу седан, універсал, хетчбек, а 3 та 4 ряди будуть призначені для кросоверів та мінівенів.

Розпочнуться ці сеанси вже 30 квітня о 21:00 вечора. Перший фільм, який показуватимуть, буде молодіжна комедія «Це Школа, Бро!» (США, 2017). Так само 30 квітня о 23:00 розпочнуться покази кінозбірки короткометражних фільмів «ШОК-Shorts». 1 квиток вартує 120 грн.

Що це за розвага “автокінотеатр”?

Автокінотеатр – кінотеатр просто неба, який показує фільми для глядачів, котрі перебувають в автомобілях. Цей вид кінотеатру є паркувальним майданчиком з встановленим екраном гігантських розмірів. Звук передається за допомогою систем, встановлених навколо паркувальних місць, або невеликою радіостанцією в стандартному FM-діапазоні для прослуховування на автомагнітолах глядачів.

Робота таких кінотеатрів має сезонний характер, а всі сеанси починаються після заходу сонця для найкращої видимості.

Ідентичні кінотеатри (Drive-in) колись зародились і є досі популярними у США. Саме там відкрився перший у світі автокінотеатр 6 червня 1933 року. Майданчик на 400 машин з’явилася в американському місті Камден, штат Нью-Джерсі. Найпопулярніші часи автокінотеатрів були у 1950-х, до недавнього часу їх було близько 5 тис. Найбільший кінотеатр за всю історію американських drive-in вміщував 2500 машин та ще 1200. глядачів на сидячих місцях.

За даними 2013 року, в США функціонувало 389 автокінотеатрів, що становило 1,5% загального числа. Більшість з них в штатах Західного узбережжя.