Середа, 28 Лютого

Міська рада заборонила відкриття автокінотеатру через карантин

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 24 квітня, відбулось засідання міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції. На ньому розглянули питання продовження карантинних заходів в місті до 11 травня та заборону автокінотеатру біля «Арени Львів».

Про це повідомляє ZAXID.NET.

«Окремо ми розглянули питання функціонування автокінотеатру біля «Арени Львів». Всі члени штабу одноголосно прийняли рішення заборонити такий вид діяльності», – розповіла очільниця міського штабу Галина Слічна.

Рішення про заборону відкриття автокінотеатру також підтримали на засіданні комісії ТЕБ і НС. Заступник міського голови Андрій Москаленко пояснив під час брифінгу, що кінопокази у автокінотеатрі трактують як масові заходи, що заборонені в умовах посиленого карантину.

За словами директора мережі Kinolife Distribution Іллі Свідлера, йдеться не про загальну заборону діяльності, а перенесення дати відкриття на час, коли карантинні умови будуть послаблені.

Організатори обіцяють зберегти право відвідування кінопоказів за глядачами, які вже придбали квитки, і скористатися ним, коли роботу автокінотеатру буде відновлено. Про дату відкриття буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що із 30 квітня на парковці перед стадіоном «Арена Львів» мав запрацювати перший у місті автокінотеатр. Його мала відкрити компанія Kinolife Distribution. Організатори запевняли, що автокінотеатр є безпечною розвагою у карантинний час, оскільки глядач взагалі не залишає свого авто, а звук транслюється у машині на FM-хвилі.