Вівторок, 21 Вересня

Польська авіакомпанія LOT відновила польоти до Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Польська авіакомпанія LOT відновила польоти до Львова після фактично чотиримісячної перерви, що була викликана пандемією коронавірусу.

Перший рейс із Варшави прибув 15 липня близько 13.45, і вилетить у зворотному напрямку о 14.45. Як уточнили Львівському порталу у пресслужбі аеропорту, заповненість рейсу становила близько 80%.

Згідно з інформацією з системи бронювання LOT, у липні польська авіакомпанія буде літати до Львова п’ять разів на тиждень.

Додамо, що після повернення в Україну з Польщі самоізоляцію проходити не потрібно. Про це оголосив на щоденному брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Нагадаємо, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького цього тижня з’явиться лабораторія для проведення ПЛР-тестів пасажирам на антитіла, які прибувають з “червоної зони”. Це зроблять для того, аби люди з негативним результатом тестів не проходили двотижневу самоізоляцію вдома.

Корисно знати: В МЗС презентували інтерактивну онлайн-карту подорожей світом на час пандемії.

Ресурс відображає актуальну інформацію про режим в’їзду для громадян України у кожну країну світу і про режим транзитного проїзду через них.

Дані карти регулярно оновлюються. Три шари інформації дозволяють перевірити, чи можна в’їхати до країни чи проїхати її транзитом, та за яких умов.

Для прикладу, аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького у перші робочі дні знімав до половини пасажирів з рейсів через відсутність відповідних документів, які дозволяють в’їзд в країну призначення. Тому ця інформація буде корисною для вас.

1 липня авіакомпанія WizzAir відкрила власну авіабазу у Міжнародному аеропорту «Львів» і запустила п’ять нових рейсів.

Share.