Львівський аеропорт знімав до половини пасажирів з рейсів через відсутність документів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького у перші робочі дні знімав до половини пасажирів з рейсів через відсутність відповідних документів, які дозволяють в’їзд в країну призначення. Про це на прес-конференції розповіла гендиректор підприємства Тетяна Романовська. Інформує Avianews.

За її словами, для того, щоб додатково інформувати пасажирів про нинішні правила, на сайті аеропорту розмістили інформацію про те, які докази повинні мати з собою пасажири, котрі вилітають за межі України. Аеропорт вже побачив позитивну тенденцію від цього, тому що пасажири стали вивчати вимоги, і недопуск на рейс стало менше.

«Зараз можуть вилітати українці з подвійним громадянством, з робочою візою. Туристам поки потрібно почекати», – зазначила Романовська.

Топ-менеджерка звернула увагу, що аеропорт уважно перевіряє, чи має пасажир право на виліт і часто зв’язується із авіакомпанією для підтвердження.

«Якщо ми помилково відправимо пасажира, який не має право на в’їзд, то отримаємо штраф», – пояснила Романовська.

На даний момент повітряні ворота обслуговують 3-4 рейси на день, якими перевозяться 200-300 пасажирів. Аеропорт «Львів» відновив роботу 19 червня після того, як уряд України дозволив йому обслуговувати регулярні рейси з пасажирами.

У червні розклад регулярних міжнародних рейсів включає маршрут «Белавіа» до Мінська і Wizz Air в Копенгаген, Берлін, Будапешт, Дортмунд, Братиславу і Лондон.

“Сьогодні для громадян України існує цілий ряд обмежень для в’їзду до країн Євросоюзу. Тобто не можна просто скористатися безвізом і поїхати без поважної на те причини. Потрібні документи, що підтверджують право на в’їзд у цей період. Таким документами є або віза певного типу, або якісь інші докази”, — розповів генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін.

Корисно знати: В МЗС презентували інтерактивну онлайн-карту подорожей світом на час пандемії.

Ресурс відображає актуальну інформацію про режим в’їзду для громадян України у кожну країну світу і про режим транзитного проїзду через них.