П’ятниця, 21 Червня

Петро Порошенко, одужавши, їде до Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

5-ий президент України і голова партії Європейська Солідарність приїде до Львова у кінці цього тижня.

Петро Порошенко звернувся до львів’ян та повідомив новину, що він одужав від коронавірусу.

“Ви добре знаєте, яким особливим для мене є Львів, яким особливим для України є Львів і Львівщина… і вся західна Україна”, – зморений та схудлий Порошенко мовив на відео.

З його слів, він їде підтримувати свого кандидата Олега Синютку на посаду голови Львівської ОТГ (мера Львова). Вочевидь просунути кандидата від партії в штабі намагаються на хвилі високого рейтингу та підтримки Петра Порошенка, хоча підтримка Синютки далеко не така серед львів’ян, як Порошенка (судячи з опитувань). За нього голові проголосувати лише 20,8% жителів, коли за основного суперника Андрія Садового вдвічі більше.

Партія «ЄС», за даними соціологів, звичайно є найрейтинговішою у Львові. За неї мають намір проголосувати 36% опитаних львів’ян, то ж саме депутатів цієї політсили у раді Львівської ОТГ буде найбільше. А ось за “Самопоміч” лише 16%.

Партія “ЄС” зібрала у своїх списках людей із найрізноманітніших сфер та із багатим політичним (а є поодинокі випадки з минулим, що викликає певні сумніви в кандидатах). Так, наприклад, у списку знайшовся Михайло Дзюдзь, щодо якого триває слідcтво у справі про хaбаpництво або селищний голова Брюхович Володимир Доманський, який фігурував у розслідуваннях щодо масштабної земельної афeри та в якого нещодавно проводили oбшуки СБУ та військова прокyратура.