П’ятниця, 2 Грудня

Вибори на мера Львова: опубліковані жовтневі рейтинги кандидатів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

До місцевих виборів залишилось менше 3 тижнів. 25 жовтня мешканці новоутвореної Львівської ОТГ голосуватимуть за мера на посаду голови Львівської ОТГ. Згідно жовтневого опитування, трійка лідерів залишилася незмінною, але їхні рейтинги дещо зросли.

Результати опитування опублікувала соціологічна агенція Fama, проведеного на замовлення Zaxid.net.

За місяць, що минув з часу попереднього опитування на замовлення громадської організації «Варта», рейтинги зросли у чинного мера Андрія Садового (+1,7%) до 42,7% і у колишнього голови ЛОДА Олега Синютки (+0,8%) до 20,8%, натомість рейтинг одного із лідерів ВО «Свобода» Руслана Кошулинського (+0,3%) до 16,3%.

Близький до трійки лідерів і очільник «Варти» Ігор Зінкевич, але його потенційна підтримка знизилась із 11% до 7%, порівняно з опитуванням на початку вересня.

Інші кандидати на посаду голови Львівської ОТГ наразі мають значно менші рейтинги: Ярослав Рущишин – 3,2% (+0,2%), кандидатка від УГП Юлія Гвоздович – 2,2% (+1,2%), Оксана Юринець – 2,1% (-0,9%), Ігор Васюник – 0,9% (-1,1%), Тарас Кльофа – 1,0% (-0,1%).

Дивіться останню колонку

Вибори мера Львова (тепер це називається у мери новоутвореної Львівської ОТГ) , нагадаємо, відбудуться, 25 жовтня.

Опитування провели з 26 вересня по 2 жовтня 2020 року. Загалом опитали 800 мешканців Львівської ОТГ, віком від 18 років. Вибіркова сукупність є репрезентативною до повнолітнього населення Львова. Опитування проводилось методом face-to-face інтерв’ю, за місцем поживання респондента.