Як поповнити проїзну картку ЛеоКарт, переглянути баланс та інші поширені запитання

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розпочали продаж проїзних загальних карток ЛеоКарт для безготівкової оплати за проїзд в міському транспорті міста.

Попри анонсовану вартість в 60 грн, там є ще обов’язковий депозит на карту в розмірі 10 грн і поповнити можна від 1 грн. Тобто вам доведеться заплатити при купівлі щонайменше 71 грн.

Безготівкова оплата у Львові запрацює з 11 грудня 2023 року, тому наразі не рекомендовано платити за проїзд карткою ЛеоКарт.

Точних тарифів ще не оприлюднили, але попередньо це буде орієнтовно 13 гривень за оплату карткою ЛеоКарт, банківською карткою – трішки дорожче. А готівкою – ще дорожче, близько 20 грн.

Також зверніть увагу, що автоматизована система оплати проїзду як така ще не реалізована, це просто один з етапів оплати безготівкою – ЛеоКарт чи банківською картою. Можливість оплати готівкою залишається теж. Про повноцінну систему з проїзними (тижневі / місячні проїзні тощо), з пересадковими, з мобільним додатком поки не йдеться, це буде у майбутньому.

Де придбати і поповнити загальну картку ЛеоКарт?

16 листопада у Львові відкрили продаж загальних транспортних карток ЛеоКарт. Наразі придбати картки та поповнити їх баланс можна у майже 50 пунктах на основних зупинках громадського транспорту. Йдеться про 40 кіосків «Інтерпрес» та 8 терміналів EasyPay (ТзОВ «Ізі СОФТ»), які облаштовані відповідними диспенсерами. Переглянути точки купівлі можна на карті нижче:

Як поповнити картку ЛеоКарт онлайн?

ЛеоКарт можна поповнити у визначених пунктах продажу/поповнення, а також онлайн – через сервіс EasyPay. З 25 листопада функція поповнення буде доступна і на сайті ЛКП «Львівавтодор». Комісійний збір, незалежно від суми чи способу поповнення картки, з пасажира не стягується.

Як поповнити загальну ЛеоКарт через додаток EasyPay:

 1. Завантажте додаток EasyPay через Play Market або App Store.
 2. У меню додатку виберіть “Сервіси”, далі – “Квитки на транспорт”.
 3. Оберіть зі списку “ЛеоКарт”, а далі натисніть “Поповнення гаманця ЛеоКарт”.
 4. Введіть номер транспортної картки, бажану суму поповнення.
 5. Натисніть кнопку “Далі” та виберіть спосіб оплати. Введіть дані банківської картки або оберіть одну зі зареєстрованих карток (банк може надіслати запит на підтвердження платежу).
 6. Після підтвердження платежу з’явиться інформація про статус транзакції та можливість завантажити квитанцію.

Цікаво знати: при поповненні карти на EasyPay ви також зможете побачити ваш БАЛАНС картки. Залишок коштів на картці також можна перевірити й за допомогою валідатора у салоні транспортного засобу, також у терміналах EasyPay.

Як поповнити загальну ЛеоКарт через веб-сайт EasyPay:

 1. Зайдіть у браузері на сайт easypay.ua.
 2. На головній сторінці перейдіть у розділ “Каталог послуг”, далі – “Квитки на транспорт”.
 3. Оберіть зі списку “ЛеоКарт”, а далі натисніть “Поповнення гаманця ЛеоКарт”.
 4. Введіть номер транспортної картки, бажану суму поповнення.
 5. Натисніть кнопку “Підтвердити” та виберіть спосіб оплати. Введіть дані банківської картки або оберіть одну з зареєстрованих карток (банк може надіслати запит на підтвердження платежу).
 6. Після підтвердження платежу з’явиться інформація про статус транзакції та можливість завантажити квитанцію.

Що варто знати пасажирам

Власники ЛеоКарт повинні валідувати проїзд. Контролери перевірятимуть не наявність транспортної картки, а саме факт валідації.

Пасажири, які оплачують готівкою, повинні отримувати та зберігати паперовий квиток впродовж всієї поїздки.

Як їздити, якщо у мене є пільга?

З дня впровадження безготівкової оплати проїзду в усьому громадському транспорті право на пільговий проїзд надаватиметься виключно за умови наявності персоналізованої транспортної картки ЛеоКарт. Різні посвідчення, що зараз надають право на пільговий проїзд, у громадському транспорті Львова з 11 грудня вже не діятимуть. Тоді ж контролери розпочнуть здійснювати контроль за оплатою проїзду та штрафуватимуть пасажирів за безквитковий/незавалідований проїзд.

Відтак, пасажирам, які оплачують готівкою, нагадують про необхідність отримувати та зберігати паперовий квиток впродовж всієї поїздки,  а власникам ЛеоКарт – про необхідність валідувати проїзд. Важливо: контролери перевірятимуть не наявність транспортної картки, а саме факт валідації.