Вівторок, 28 Травня

У Львові відкрито сезон миття бруківки та прибирання відкритих територій

У Львові відкрито сезон миття бруківки та прибирання відкритих територій разом із Tidy Group. Вже з 1 квітня у Львові та області стартував сезон миття бруківки та відкритих територій

Після зими, відкриті території особливо потребують прибирання, адже під впливом зовнішнього середовища на покритті та поверхнях зʼявляються: потемніння, плями, пил, мох, грибок, шар пилу та бруду, який буквально в’їдається в поверхню.. а ще ця небажана зелень між швами😓

Проте в клінінг-сервісі Tidy Group знають, як справлятись із будь-якими забрудненнями, щоб ваша бруківка та інші покриття стали знову, як нові.

Компанія є єдиним сервісом, який надає послуги професійного прибирання відкритих територій у Львові та Львівській області і за 5-ти річний час свого існування довели свій професіоналізм у справі.

Фахівці пояснюють, що періодичне очищення відкритого покриття (бруківка, природній камінь, терасне покриття) не лише покращить зовнішній вигляд, а й унеможливить розмноження шкідливих організмів і продовжить термін експлуатації самої поверхні.

Tidy Group знає всі секрети професійного миття відкритих поверхонь і забезпечить вам ідеально чисту, а головне, безпечну, зону відпочинку.

Звертайтесь
Instagram 💌
www.instagram.com/tidy.group

Або за телефоном
+38097 333 73 81