Середа, 29 Листопада

Як оптимізувати сайт: поради щодо покращення ранжування в пошукових системах

Створення інтернет-ресурсу для комерційних цілей тягне за собою необхідність збільшення його відвідуваності. Цього досягають шляхом просування у пошукових системах. Як результат сайт виходить на перші позиції видачі, що підвищує його видимість. Це дає й іншу перевагу — впізнаваність бренду, завдяки чому зростає відвідуваність порталу та збільшується продаж, що дає зростання прибутку. Створення та просування сайтів вимагає часу та зусиль, але якщо цим займаються фахівці, то результат стане невдовзі помітним.

Яка робота передує тому, щоб сайт з’явився в Топ видачі Google? Якщо говорити коротко, необхідно просування сайту, маркетинг, розкрутка. Докладніше перелік заходів виглядає так:

Налаштування рекламних кампаній

 • Оптимізація під пошукові запити.
 • Створення якісного контенту.
 • Побудова маси посилань — link building.
 • Підключення різноманітних інструментів для просування.
 • Поширення інформації про ресурс у соцмережах.
 • Редизайн сайту для коректного відображення на всіх видах пристроїв.
 • Відстеження відвідуваності та аналітика джерел трафіку.

Хороший результат дає поєднання пошукової оптимізації та контент маркетингу, саме тому створення та просування інтернет сайтів — робота для професіоналів. Такі послуги надає веб-студія Artjoker, ефективно допомагаючи бізнесменам знаходити нових клієнтів через Інтернет.

Що дає сео просування

Головна мета Search Engine Optimization — підвищити трафік якісно та кількісно.Новий сайт, розміщений у мережі інтернет, не видаватиметься за ключовим запитом на перших сторінках. Його потрібно просувати, щоб вирізнятися серед конкурентів. Розкрутка забезпечує хороші пошукові позиції, на яких веб-сайт зможе протриматися деякий час. Безперервна підтримка SEO фахівцями — просування сайту, реклама забезпечить постійну стабільність. Це, своєю чергою, буде підґрунтям для отримання доходу від підприємницької діяльності в веб мережі.

У будь-якого бізнесу є конкуренти і вони прагнуть укласти більшу кількість угод. Користуючись такими послугами як реклама, просування сайтів їм вдається залучати клієнтів і отримувати прибуток від своєї діяльності. Щодня пошукова система Google обробляє велику кількість запитів, у ТОП видачі потрапляють популяризовані веб-ресурси. Таким чином, сео оптимізація сприяє формуванню авторитетності, що підвищує довіру користувачів мережі — майбутніх покупців або замовників.

Для досягнення високих результатів, окрім SEO просування можуть залучатися й інші інструменти. Для привернення відвідувачів на комерційний веб-сайт використовується контекстна реклама. Грамотне налаштування PPC значно сприяє просуванню, як наслідок спостерігається наступне:

 • збільшується трафік, оскільки рекламний ролик демонструється безпосередньо цільовою аудиторією, тобто людям, які створюють релевантні пошукові запити;
 • підвищується конверсія шляхом збільшення числа замовлень, адже на сайт приходять клієнти, яким потрібен товар, що продається або пропоновані послуги;
 • покращуються аналітичні показники внаслідок зростання кількості переходів на веб сторінки;
 • формується впізнаваність та довіра бренду. Вихід на перші позиції пошукової видачі забезпечує кращий зв’язок користувачами мережі — потенційними покупцями та замовниками.

Реклама та просування сайтів, вимагає великого обсягу робіт. На першому етапі визначається стратегія розкрутки, потім вивчається цільова аудиторія. Це робиться з метою розробити унікальну торгову пропозицію. Підбираються ключові слова та фрази, які описують товари чи послуги найточніше. На основі даних створюється рекламне оголошення. Бачити його будуть ті користувачі мережі інтернет, які вже здійснювали цільову дію — відвідували веб-сторінки, де представлені аналогічні товари або послуги.