Понеділок, 20 Вересня

Що подарувати на Різдвяні свята? Варіанти цікавих подарунків

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Зазвичай Різдво у нас асоціюється із родинним затишком, теплим домом, ароматом мандаринок та маленькою вірою в чудо. Хіба ж не хочеться в такі моменти, щоб наші близькі люди відчули атмосферу свята сповна? Різдвяні подарунки – зазвичай особливі з тієї причини, що несуть в собі частинку магії і добра.

Тому ось декілька ідей, які порадують, ощасливлять або й здивують рідних вам людей:

1. Оригінальний блокнот

Блокнот – це чудовий подарунок, оскільки в ньому можна проявити свою творчість наповну – писати, занотовувати плани, малювати, робити наклейки. Крім того зараз блокноти настільки популярні, що видавництва змагаються в оригінальності їхнього вигляду. З таким вибором підібрати щось цікаве адресату подарунку не складе особливих зусиль.

Фото: Crafta

2. Книга

Книга – це завжди актуальний класичний подарунок. При виборі краще звертати увагу на невимушені, легкі, історії, які можна читати, закутавшись у плед і смакуючи гарячий шоколад. І немаловажлива умова – написані українськими письменниками. Такий подарунок чудово допоможе розслабитись під час довгих зимових вечорів.

Фото: book.sergunik.name

3. Теплий одяг

Светр – подарунок, який в зимові холоди допоможе вам і виявити свою турботу про близьких людей, і підняти їм настрій.

Також можна придбати теплу піжаму, худі, сімейний комплект, які теж не відстають в оригінальності.

Фото: cosmo.com.ua

4. Набір авторських цукерок

Авторські цукерки зазвичай виготовляють під замовлення, враховуючи ваші побажання по упаковці, вигляду та смаку начинки. Такий подарунок дійсно є незабутнім, оскільки такі набори продаються в єдиному екземплярі.

Фото: SunСhocolate

5. Подарункова Коробка

Перевага такого подарунку – в ньому немає жодних обмежень по наповненню. Все залежить тільки від того, що полюбляє отримувач подарунку. В такі коробки можна покласти пряники, солодощі, листівки, ялинкові прикраси, чашки, шкарпетки і, звісно, всі вище перелічені варіанти.

При виборі подарунку не забудьте про головну суть Різдва – любов до найдорожчих вам людей. Теплі слова та ваша посмішка – обов’язковий атрибут свят, який допоможе проявити ваші найтепліші почуття. А цей невеличкий перелік покаже вам варіанти, як це зробити максимально красиво.

Фото: pinterest.com

Авторка: Вікторія Бабенко

Share.