Середа, 1 Травня

Що обрати: бензиновий, інверторний чи дизельний генератор?

Генератор виробляє електричну енергію, дозволяючи автономно постачати електрику для приміщень різної площі. Це відмінний помічник в електрифікації будівель, що не мають підведення до центрального енергопостачання. Також подібною апаратурою користуються для забезпечення безперебійної подачі електроенергії. Особливо це важливо у тих приміщеннях, де використовується обладнання та техніка, які можуть вийти з ладу після чергового відключення електрики.

Існує кілька видів електрогенераторів, які поділяються залежно від типу двигуна:

  • інверторні;
  • дизельні;
  • бензинові.

Щоб розуміти, який з них варто придбати у Вашому випадку, потрібно знати, чим відрізняються генератор дизельний, бензиновий та інверторний між собою.

Інверторні генератори

Інверторні генератори працюють за допомогою підключення до центральної газової магістралі або з використанням газового балона. Для врізки в газову трубу потрібно оформити ряд документів. Застосування газового балона вимагає особливого дотримання правил безпеки, а також створює габаритну конструкцію.

Газові енергогенератори можуть генерувати електроенергію тільки для мереж напругою у 220 В. Вмикаються вони вручну, за допомогою електростату або автоматично. Мінімальна номінальна потужність моделей, представлених компанією “УКРСНАБ”, становить 0,7 Вт, максимальна 7,2 Вт. Ціновий діапазон залежно від марки та моделі, яку пропонує компанія, коливається від 6 тис. грн. до 48 тис. грн.

Дизельне обладнання

Генератор дизельний – це автономне джерело електрики, що складається з генератора та дизельного двигуна. Така техніка здатна забезпечити електроенергією досить великі приміщення. Однієї одиниці обладнання буде достатньо, щоб подати електрострум на цілий будинок або виробничий цех. Дизельні апарати застосовують для забезпечення електроенергією приміщень:

  • виробничих;
  • офісних;
  • підсобних;
  • житлових.

Генератори дизельні здатні продукувати електрику для споживачів:

  • однофазного електроструму (220 В);
  • трифазного струму (380 В).

Запускається техніка автоматично, вручну або за допомогою електростату. Ціна на генератор дизельний, наприклад, у компанії “УКРСНАБ” залежить від обраної моделі і марки, її номінальної потужності. Так, товар марки “Forte” номінальною потужністю 5 кВт пропонується за ціною 32,6 тис.грн., а продукцію “Vitals Professional” з номінальною потужністю 10 кВт можна придбати за 143 тис.грн.

Устаткування з бензиновим приводом

Бензинові генератори працюють за допомогою згоряння бензину в моторі. Запуск агрегату може здійснюватися вручну, автоматично або за допомогою електростату. Вони також здатні видавати струм для електромереж у:

  • 220 В;
  • 380 В.

Ціна на них залежить від номінальної потужності устаткування. Так, підприємство “УКРСНАБ” пропонує техніку потужністю від 2,5 кВт за ціною 7,7 тис.грн. Водночас, можна вибрати модель номінальною потужністю 12 кВт за 105 тис.грн.

Де купити

Визначившись з потрібним видом обладнання, потрібно знати, де його придбати за найбільш вигідною ціною. Щоб купити генератор дизельний, інверторний або бензиновий за оптовою ціною, зверніться в компанію “УКРСНАБ“.

Для замовлення в будь-яку точку України скористайтеся сайтом: просто виберіть вподобану модель і натисніть “купити”. Для уточнення інформації, зв’яжіться з менеджером за номером, вказаним на сайті. Також Ви можете залишити заявку на зворотний дзвінок на сторінці підприємства.