Вівторок, 27 Вересня

Куди поїхати восени біля Львова: казковий будиночок на озері і зубри в лісі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Не знаєте куди восени поїхати на відпочинок біля Львова? Поруч з районним центром Броди на Львівщині розташоване ”Мисливське господарство “Стир”, де серед лісу на невеликому озері розміщений дуже цікавий будиночок, будучи чи не основною окрасою цього місця.

Також ви можете побачити тут у лісі диких зубрів і, загалом, гарно відпочити серед природи. Розповідаємо.

Загалом, в цьому господарстві є всі умови для хорошого відпочинку великою компанією чи сім’єю: невеликий готель, вольєри з дикими кабанами, фазанами, сосновий ліс, озеро, пасіка і власне цей будиночок.

Всередині. Фото: andrevas_lv

У сосновому лісі водяться зубри і козулі, лосі, благородні олені, є дикі кабани, лисиці, зайці, бобри. У лісництві можна порибалити, приїхати на полювання, подивитися на місцеву пасіку, покупатися в озері, посмажити шашлики, зварити юшку і інше. Більшість послух за плату.

В’їзд на саму територію зазвичай вільний, також поруч є альтанка, де можна зробити пікнік або щось подібне. Також приємно, що територію прибирають, бо чисто.

Дикі зубри

На території є невеликий готель, де можете заночувати. В ньому є номери люкс і економ класу. Продукти треба привозити з собою, приготувати їх можна на кухні, у якій є все необхідне: плити, посуд, холодильник. Майже на увазі, в сезон тут дуже багато комарів, тож беріть з собою відповідні засоби і одягайтесь відповідно.

Готель та територія

Ціни на номери станом на 2019 рік:

  • номер люкс- 250 грн.
  • економ класу – 200 грн.
  • мангал – безкоштовно

Телефон: (032) 297 61 21. Адреса: Львівська обл, Бродівський район, мисливство знаходиться біля села Збруї.

Історія заснування

Державне підприємство “Мисливське господарство “Стир” було організоване Розпорядженням Кабінету Міністрів Української РСР 975 року як “Лопатинське”, згодом перейменоване в мисливське господарство “Стир”, підпорядковується Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. Основним завданням підприємства є охорона, відтворення та раціональне використання мисливської фауни.

Основні лісоутворюючі породи: сосна, граб, ялина, дуб, вільха, осика, береза. Мисливські угіддя господарства розподілені на 10 єгерських обходів. Середня площа єгерського обходу становить 4842 га. Протяжність мисливського господарства з півночі на південь – 70 км й із заходу на схід – 50 км. Угіддя знаходяться на території 3-х адміністративних районів Львівської області — Бродівського, Буського та Радехівського.

Share.