Понеділок, 8 Серпня

Колоритний гурт The Doox презентував веснянку “Три Користі Радості”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У перший день весни 2018 року столична фолк-рок-команда The Doox презентувала свіжу композицію «Три Користі Радості», а у січні 2019 року вийшов офіційний відеокліп на цю пісню.

Пісня «Три Користі Радості» несе в собі те ж саме сонце, від якого зацвітають рослини, пробуджуються птахи, грають риби, запалюються коханням молоді серця. Існували вірування та обряди, які налаштовували саму природу на швидкий прихід весни, неминучість її перемоги над зимою і на активну участь людини, її волі, слова і діла, у сприянні цьому.

У даній роботі гурт традиційно супроводжує власний саунд українськими народними інструментами та незмінними, колоритними, голосами мультиінструменталіста – Максима Бережняка та вокалістки – Юлії Маляренко.

Веснянка «Три Користі Радості» стала першим аудіотвором столичного фолк-рок-гурту, пезентованим у 2018 році.

“Ми бажаємо кожній людині в душі відчути теплоту гарячого сонця і вічно-квітучу весну, які протягом всього життя заряджатимуть лише на позитивні дії!”, – стверджують музиканти гурту The Doox.

Офіційний відеокліп пісні нижче: 

The Dоох – український етно-рок колектив. Це новий фолк в цікавій сопілково-драйвовій обробці. Унікальне на українській фолк-рок сцені поєднання чоловічого і жіночого “народних” голосів з басами гітар. The Doox експериментують з музикою і можуть виступати як в легкому акустичному лаунж-форматі, так і з сильним драйвовим саундом.

На музику групи покладені пісні з усіх куточків України. Музиканти прагнуть осучаснити народний фольклор і таким чином познайомити слухачів із українським колоритом.

В Україні колектив уже встиг виступити на різних відомих фестивалях та в київських арт-клубах. Пісня The Doox «Полюбила» стала супроводом у фільмі «Заради миру», що вийшов у вересні 2014 в рамках конкурсу короткометражок від 1+1 media.

Share.