Середа, 29 Листопада

Google запустив безкоштовну дитячу бібліотеку для вивчення англійської

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У сучасному світі діти починають вивчати англійську мову з раннього віку. У більшості випадків – це початкова школа, а подекуди й дитячий садок. Опанувавши перші навички читання англійською мовою, учні вдосконалюють свої знання, а вже згодом використовують їх, щоб дізнатися про все, що їх цікавить. Читання англійською мовою – одна з найважливіших навичок, яку здобувають та розвивають діти під час вивчення іноземної мови.

У бібліотеці для навчання понад 3500 книг, пише на блозі компанії.

Що це за бібліотека?

Rivet – це новий додаток від команди експериментальних проєктів компанії Google. Це бібліотека, за допомогою якої діти можуть вивчати англійську. Додаток безкоштовний і доступний для iOS і Android.

У бібліотеці є понад 3500 книг, які відсортовані за категоріями та складністю. Під час читання дитина може прослухати будь-яку частину тексту або окреме слово.

Що є в додатку?

  • запис. Додаток слідкує за читанням і пропонує допомогу при труднощах;
  • спілкування. Rivet може читати книгу вголос. Кожне прочитане слово буде підсвічуватися іншим кольором. Це дозволить дитині стежити за текстом;
  • визначення слів. Для кожного слова доступні визначення, а також переклад на понад 25 мов;
  • мотивація. У Rivet передбачена система балів і значків за успіхи в навчанні.

Дитина зможе оцінити прочитану книгу за допомогою емодзі.


Додаток Rivet доступний на Android-смартфонах, планшетах, iPad, iPhone та Chromebook в 30 країнах світу. Якщо у вас є маленький читач, якому стане у нагоді та допоможе вдосконалити навички читання цей додаток, завантажте його з Google Play або App Store.