5 беззаперечних причин, чому осінь – найкращий час для подорожей

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Якщо ви вважаєте, що найкращий час для цікавих мандрівок закінчився разом із літом, то ви дуже помиляєтесь. Адже, якщо добре подумати, то осінь – найкраща пора для подорожей!

Редакція сайту «Твій світ» підготувала перелік причин, які переконають вас запланувати наступну мандрівку саме восени!

1. Сприятлива погода

Погодьтеся, що оглядати архітектурні пам’ятки чи природні чудеса під час літньої спеки насправді дуже важко, і не кожному це під силу. А ось у вересні чи жовтні, коли сонечко гріє набагато лагідніше, а свіжий вітерець обвіває обличчя, можна чудово зосередитися на спогляданні визначних місць!

2. Неймовірні краєвиди

Саме восени природа показує нам усе розмаїття своїх яскравих барв! Зелені, червоні, багряні й жовтогарячі відтінки листя на деревах створюють фантастичні картини, які вдало контрастують із глибоким синім небом… Милуватися цією красою можна безкінечно! А які будуть фотосесії – не передати словами!

3. Відсутність натовпу туристів

Якщо ви коли-небудь намагалися роздивитися певну визначну пам’ятку влітку, то знаєте, що за натовпом туристів зі смартфонами вам це може і не вдатися. Та й ваші фотографії будуть густо всіяні чужими руками, ногами і головами, що випадково (але стовідсотково!) потраплять у кадр. А ось восени – зовсім інша справа! Основна частина відпочиваючих вже повернулася на свої робочі місця, тож ви можете знаходитися в бажаному місці як завгодно довго і роздивитися все якомога детальніше.

4. Осінь дарує особливе відчуття затишку

Уявіть собі: ви щойно прогулялися вересневим карпатським лісом, наскрізь пронизаним косими сонячними променями. Ближче до вечора стає прохолодніше, і ви закутуєтесь у плетений теплий светрик, зручно вмощуєтесь на призьбі дерев’яного будиночка і зігріваєтесь гарячим глінтвейном з ароматами кориці та легким присмаком цитринки. А якщо у руки потрапляє ще й цікава книга, то це просто втілення мрій! Вам стає затишно-затишно, і ви вже нікуди не хочете йти… Ну хіба таке можливо влітку?

5. Спокійний ритм

Восени якось сам по собі налагоджується спокійний ритм вашої мандрівки: ви нікуди не поспішаєте, насолоджуєтесь кожною хвилиною відпочинку і при цьому все встигаєте! І ще один бонус: є щось особливе у тому, щоб подорожувати тоді, коли всі інші вчаться або працюють. Спробуйте і переконайтесь!

Подорожуйте і відпочивайте частіше, і обов’язково зробіть це восени!

Share.