П’ятниця, 24 Травня

Українські розробники анонсували продовження культового шутера S. T. A. L. K. E. R.

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Директор української студії GSC Game World Сергій Григорович заявив про те, що ведеться робота над продовженням легендарної гри S. T. A. L. K. E. R.

Сегодня 15.05.2018 Я официально заявляю:“GSC Game World разрабатывает S.T.A.L.K.E.R. 2”

Gepostet von Sergiy Grygorovych am Dienstag, 15. Mai 2018

Реліз запланований на 2021 рік. На офіційному сайті продовження гри поки доступна лише головна сторінка.

S. T. A. L. K. E. R. – культова серед любителів комп’ютерних серія ігор, розроблена українською компанією GSC Game World. Створена в жанрі шутера від першої особи з елементами рольової гри і action-adventure. Події ігор розгортаються в нинішній час, в альтернативному світі на території України, в зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС.

Згідно з сюжетом серії, в 2006 році зона відчуження піддалася несподіваного аномальному впливу, в результаті якого фізичні, хімічні та біологічні процеси на даній території змінилися. З’явилося безліч аномалій, артефактів, мутантів.

В ідеях гри явно простежуються вплив книги братів Стругацьких «Пікнік на узбіччі» і знятого за нею фільму Андрія Тарковського «Сталкер».

В кінці 2011 року пішли чутки, що компанія GSC Game World припиняє свою роботу над проектом S.T.A.L.K.E.R. 2. 25 квітня 2012 розробники оголосили про створення нової компанії Vostok Games, при цьому анонсували свій новий проект — Free-to-play MMO-шутер Survarium. На момент згортання розробки гри її рушій був готовий на 70 — 80 %, а також було зроблено декілька ігрових рівнів та персонажів. 12 грудня 2012 року компанія bitComposer оголосила про купівлю прав на створення комп’ютерних ігор на основі бренду S.T.A.L.K.E.R.. Однак у той же день інформація була спростована розробником гри GSC Game World, також було підтверджено, що всі права на гру належать GSC в особі Сергія Григоровича.

GSC Game World — українська компанія-розробник комп’ютерних ігор, найбільше відома за ігровими серіями «Козаки» та S.T.A.L.K.E.R. Заснована у Києві в 1995 році 16-річним Сергієм Григоровичем, назва компанії утворена від його ініціалів (Grigorovich Sergiy Constantinovich). Спочатку займалася перекладами іноземних ігор на російську мову. Згодом перейшла до самостійної розробки ігор, першим міжнародним успіхом була гра “Козаки”. У березні 2007-го, після 6 років розробки, компанія випустила гру S.T.A.L.K.E.R.: Тінь Чорнобиля, яка здобула культовий статус і стала фінансовим успіхом, продавшись тиражем більше 2 млн.