Facebook повністю переходить зі старого дизайну на новий

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Facebook оприлюднив масштабний редизайн соціальної мережі у 2019 році. Спочатку новий інтерфейс з’явився в мобільних додатках на iOS та Android у деяких користувачів, після чого, у веб-версії. Тепер в компанії розповіли, коли нарешті попрощаються зі старим дизайном.

Соціальна мережа Facebook у вересні перейде на новий дизайн. При цьому попередній дизайн стане недоступним для користувачів. Такі повідомлення вже отримали користувачі Facebook в Україні.

У повідомленні говориться, що блок новин стан стане ширшим і більш вираженим, додаток завантажуватиметься швидше, а для збереження зору компанія порадила перемкнутися на темний режим.

Також Facebook наголосила, що новий дизайн стане кращим, за попередній.

«Ми вдосконалили новий Facebook.com і раді, що кожен може спробувати новий дизайн. Перш ніж зробити класичний Facebook недоступним у вересні, ми сподіваємось, що ви дасте нам знати, як ми можемо продовжувати робити Facebook кращим для всіх “, – повідомили у прес-службі компанії.


Тим часом користувачі Facebook в Україні не дуже задоволені таким рішенням соцмережі. Багато хто з них виступає за збереження старого дизайну соцмережі.

Facebook почав тестувати новий дизайн на початку 2020 року. Спершу до нього отримала доступ невелика частина користувачів.

У березні новий дизайн став доступним для більшості користувачів. Коли користувач логінився в соцмережу, йому пропонували спробувати новий дизайн.

Від старого дизайну новий відрізняється тим, що сторіз винесли вгору, поле для створення нового поста розташоване під ними; з’явився темний фон, іконки розділів і подій стали більш яскравими і великими, зменшилась ширина стрічки Facebook.

Окремі ЗМІ пишуть, що це дуже потрібне оновлення після попереднього неспокійного вигляду, але цей крок все одно не зможе повернути колишніх користувачів Facebook, які за останні роки видалили свої сторінки з платформи.

Соцмережа Facebook раніше часто піддавалась критиці користувачами та веб-розробниками через свій нелогічний, складний та застарілий вигляд сайту.

Share.