Середа, 29 Листопада

В IKEA пояснили, чому ціни на деякі товари в Україні вищі, ніж в інших країнах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В нещодавно запущеному онлайн-магащині шведського IKEA в Україні помітили, що ціни на деякі товари є вищими, ніж у наших країн-сусідів. Як пояснили у пресслужбі компанії, кінцеві ціни на товари, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, відображають наступні фактори: обсяги, імпортні мита, коливання валюти, транспортні витрати, поточні ринкові умови та інше. Про це інформує Page.

«Ми продовжуватимемо наполегливо працювати над тим, щоб у майбутньому запропонувати нижчі ціни на нашу продукцію та послуги», — зазначили в IKEA.

Варто зазначити, що на сайті польської IKEA матрац «Ховог» коштує майже 5,7 тис. грн (в еквіваленті), на російському — 3,6 тис. грн, то в Україні — 6,5 тис. грн. Така ж ситуація і з диваном «Фріхетен». У Польщі він коштує майже 9,5 тис. грн, в Росії 8 тис. грн, а українцям він обійдеться в 11 тис. грн. Варто також зазначити, що ціни на невеликі товари (декор та інше) не сильно відрізняються.

Нагадаємо, шведський магазин IKEA 14 травня повідомив про початок роботи на українському ринку та запуск інтернет-магазину. На момент запуску на сайті було представлено 3600 товарів із цінами в гривнях.

Однак вже через тиждень IKEA провалила онлайн-продажі в Україні через величезний ажіотаж і сайт працює в обмеженому режимі. Станом на 24 травня вказується, що послуга доставки товарів додому працює тільки для Києва, а “пункти для отримання замовлень не братимуть нові заявки”.

Вартість доставки малогабаритних товарів на вказану адресу становить 99 грн. Доставка вантажівкою коштує 699 грн. Доставку можна запланувати на необхідну дату.

Окрім доставки, покупці зможуть забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві. Зараз працює два пункти – у Ашан Рів Гош (Auchan Rive Gauche) та Metro Cash & Carry.

До речі, якщо порівняти ціни на офіційному українському сайті IKEA з тими, що пропонують посередники товарів з Європи, на офіційному їхня вартість значно нижча.