Четвер, 29 Вересня

IKEA запускає онлайн продажі в Україні

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Шведська компанія IKEA вперше починає офіційні продажі в нашій країні Україні, однак наразі в режимі онлайн (замовлення в інтернеті та доставки додому). На сайті компанії IKEA Україна вже доступний перелік товарів та ціни на них, але поки що немає можливості замовити товар.

“Заходь, щоб ознайомитись з більш ніж 3600 товарів для дому, які покликані допомогти втілити нашу місію – створити краще життя для багатьох людей в Україні. Функція покупки буде активована незабаром, коли ми запустимо повноцінну версію веб-сайту”, – пишуть на сайті українського IKEA.

Як повідомляє джерело ВВС News Україна, можливість замовити та оплатити товар онлайн з’явиться вже з наступного тижня. Деталі та вартість доставки також оголосять наступного тижня.

Вже працює лінія підтримки компанії, де кажуть, що зараз є можливість ознайомитись з цінами та асортиментом, а наступного тижня система продажу має запрацювати у робочому режимі.

Якщо порівняти ціни на офіційному українському сайті IKEA з тими, що пропонують посередники товарів з Європи, на офіційному їхня вартість нижча.

Нагадаємо, у вересні 2017 року IKEA прийняла бізнес-рішення про вихід на український ринок. Цього ж року Львівська ОДА звернулася до представників компанії «IKEA» з пропозицією відкрити на території Львівщини завод з обробки деревини.  У 2018 році влада області також провела переговори з виробничим підрозділом корпорації. Проте наразі неуспішно.

В червні 2019 року компанія почала набирати персонал у Києві, проте через проблеми з торговими площами відкриття магазину відклалось.  Згодом стало відомо, що магазин відкриють в ТРЦ Blockbuster Mall у Києві, але у зв’язку з епідемією дата відкриття магазину IKEA поки що не оголошується. Відкриття планувалось на весну 2020 року.

Share.