Середа, 29 Листопада

IKEA провалила онлайн-продажі в Україні через величезний ажіотаж

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Офіційний онлайн-магазин IKEA в Україні вже 10 днів після старту продажів працює в обмеженому режимі.

Так, на сайті шведської компанії станом на 24 травня вказується, що послуга доставки товарів додому працює тільки для Києва, а “пункти для отримання замовлень не братимуть нові заявки”.

Причиною несправностей у компанії назвали занадто велику кількість покупців.

“Ми приємно здивовані інтересом нашою продукцією з дня відкриття онлайн-магазину”,  – прокоментували в IKEA ажіотаж.

У перші дні після старту продажів оформити покупку також не вдавалося, на сайті повідомлялося про помилку сервера.

Як раніше повідомлялось, шведський магазин IKEA повідомив про початок роботи на українському ринку та запуск інтернет-магазину. На момент запуску на сайті було представлено 3600 товарів із цінами в гривнях.

Вартість доставки малогабаритних товарів на вказану адресу становить 99 грн. Доставка вантажівкою коштує 699 грн. Доставку можна запланувати на необхідну дату.

Окрім доставки, покупці зможуть забрати товар безкоштовно в одному з двох пунктів отримання замовлень у Києві. Зараз працює два пункти – у Ашан Рів Гош (Auchan Rive Gauche) та Metro Cash & Carry.

До речі, якщо порівняти ціни на офіційному українському сайті IKEA з тими, що пропонують посередники товарів з Європи, на офіційному їхня вартість значно нижча.

В червні 2019 року компанія почала набирати персонал у Києві, проте через проблеми з торговими площами відкриття магазину відклалось.  Згодом стало відомо, що магазин відкриють в ТРЦ Blockbuster Mall у Києві, але у зв’язку з епідемією дата відкриття магазину IKEA поки що не оголошується. Відкриття планувалось на весну 2020 року.