Топ оглядових майданчиків Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів можна споглядати за столиком улюбеної кнайпи, прогулюючись вулицями і задерши голову догори, а можна – насолоджуючись панорамами львівських дахівок та вулиць, що відкриваються з найвищих точок міста, на які можна вилізти, аби пороззиратися довкола. З приходом тепла такі місця набувають особливої популярності.

Отож, оглядові майданчики Львова:

Ратуша

© Lviv1256.com

© Lviv1256.com

© Lviv1256.com

© Lviv1256.com

Львівська Ратуша – оглядовий майданчик №1. Ратуша розташована у центральній частині міста, на головній площі – Ринок. Її висота 65 метрів і є вона найвищою в Україні. Аби піднятись на неї, потрібно здолати 408 сходинок серпантиновою доріжкою. Не доходячи на сам оглядовий майданчик, можна побачити невеличке дерев’яне віконечко – кажуть, що воно для закоханих. Адже саме там можна лише удвох помилуватись красою міста – більше зацікавлених голів туди просто не влізе. Сам оглядовий майданчик – традиційне місце загадування бажань, записування їх на паперових літачках та пускання у вирій міста – аби точно здійснилось.

Високий замок

© profoto.lviv.ua

Трохи банальне, проте це саме те місце, де хоча б раз у житті, а то й десятки разів, побував кожен львів’янин. Туристи сюди ходять натовпами. Бо як приїхати у місто Лева, та не вийти на Високий замок? Для більшості – це must see. Особливо популярний оглядовий майданчик Високого замку для молоді – чи не кожні гучні святкування, шкільні чи університетські випускні завершуються саме там. “Зустріти сонце на Високому замку” – вираз, знайомий багатьом поколінням львів’ян. Потрапити туди можна будь-коли, лиш би бажання подолати чимало сходинок і кілька кіл доріжок вгору.

Парк “Знесіння” і Лиса гора

© Lviv1256.com

Кому замало Високого замку, можна просунутися далі – до парку “Знесіння”, який більше відомий львів’янам як Кайзервальд. З одного з його пагорбів – Лисої гори – відкривається панорама міста з висоти 389 метрів над рівнем моря. Туристів сюди зазвичай не водять, це місце для своїх.

Церква святих Ольги і Єлизавети

© Олег Радченко

© Олег Радченко

© Олег Радченко

© Олег Радченко

Оглядовий майданчик церкви став настільки популярним, що кожного дня туди ходять не лише туристи, а й львів’яни. Місто як на долоні та ще й з сакральної споруди – потрапити туди можна щодня, по вихідних та у суботу з 12:00 і до 17:30, а у неділю з 13:30 і до 17:30.

Готель “Rius”

© rius-hotel.lviv.ua

Оглядовий майданчик готелю “Rius” хоч і не надто відомий серед туристів, але, безумовно, має свою родзинку. Саме звідси по-новому видно Оперний театр та скульптури на ньому, а ще Латинську катедру та церкву святих Петра і Павла. І хоч все це проглядається на фоні старих львівських балконів, рясно завішених різнокольоровим шматтям, та додає це лише колориту та своєї місцевої атмосфери. Аби потрапити сюди, варто домовитись з працівниками готелю або ж замовити екскурсію дахами міста, що, до речі, користується популярністю серед гостей – відчути себе другом Карлсона хоче кожен.

Готель “Дністер”

© alinapash

Чи не всі львів’яни знають – з “Dnister Panorama Bar” готелю “Дністер” відкривається чудова панорама міста. Саме вона – одна з головних причин у виборі “попити кави” саме там. Кілька столиків, розташованих у ряд попри скляну перегородку – і відчуття “вище неба” гарантовано. А ще все це – над парком Івана Франка, тому лише свіже повітря і жодної задимленості. Потрапити туди можна у будні з 15:00 і до 23:00, у вихідні – з 12:00 і до 01:00.

Готель “Леополіс”

Ще один заклад в центральній частині міста – п’ятизірковий готель “Леополіс”. І хоч на перший погляд можна подумати: а що такого нового можна побачити звідти? Але таки можна. З оглядового майданчика відкривається панорама на дзвіницю Успенської церкви, вежі храму Михаїла та на баню Домініканського собору. І хоч ці споруди видно і з інших високих точок міста, проте кожна з них дарує свій, власний погляд. Працює тераса з 18:00 і до 23:00 – найромантичніший час доби до Ваших послуг.

“PartyFon”, ТЦ “Роксолана”

Ресторан вдень, клуб – вночі – так позиціонує себе “PartyFon” – заклад, розташований на останньому поверсі торгового центру “Роксолана”. Та не це його основна родзинка. Велика тераса, на якій влаштовують гучні святкування та гуляння, – місце, звідки Львів відкривається як на долоні. Не лише посвяткувати чи випити запашної кави, а й просто насолодитись виглядом міста Лева – сюди варто завітати кожному.

Готель “Панорама”

© sagajliza

Готель “Панорама” з однойменною назвою ресторану повністю відповідає їй – можливість насолодитись панорамою міста та порозглядати споруди на Оперному театрі за горнятком смачної кави чи бізнес-ланчом. Працює заклад щодня з 7-ої ранку і до 1-ої ночі, тож ранковий чи нічний Львів з висоти – обирати Вам.

Готель “Сент Федер”

Ресторан “Terrazza”. © stfeder.com

Ресторан “Terrazza” готелю “Сент Федер” – можливість надихнутись дахами старих львівських будинків, гостроверхих споруд та їжею. Розташований готель неподалік Високого замку. Кому не хочеться рухатися під гірку на Високий Замок, може пороззиратися за чашкою кави тут.

Джерело: kava.lviv.ua