Понеділок, 24 Червня

Зеленський каже, що в Карпатах з’являться австрійські гірськолижні курорти

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Представники австрійського бізнесу готові брати участь у реалізації проєктів з розвитку інфраструктури українських Карпат, зокрема в інвестуванні у будівництво гірськолижних курортів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

Спілкуючись з представниками ЗМІ у Львівській області, голова держави зазначив, що під час офіційного візиту до Австрії він провів зустріч з представниками місцевого бізнесу, на якій, серед іншого, обговорювалося питання розвитку Карпат. Зокрема, йшлося про інвестиції у гірськолижні курорти.

“Ми домовилися, що після COVID-19 зможемо зібрати австрійські бізнеси, які є фахівцями в цьому напрямку”, – повідомив Зеленський.

Президент зауважив, що завдяки гірськолижним курортам Австрія щороку отримує 15 млрд євро прибутку. За його словами, австрійський бізнес зацікавився розвитком цього напряму в Україні.

Зеленський наголосив, що українська держава готова забезпечити інфраструктуру. Він нагадав, що в Карпатах триває масштабний ремонт доріг.

Раніше в липні 2020 Зеленський запросив швейцарських інвесторів, аби ті могли долучитися до розбудови української туристичної галузі.

Компанії львівського бізнесмена та власника корпорації OKKO Group Віталія Антонова протягом останнього року отримали понад 300 гектарів землі на території Славської ОТГ. На цій території власник “Галнафтогазу” планує збудувати величезний гірськолижний курорт.

Ідею Антонова збудувати новий гірськолижний курорт, який був би більший за «Буковель», стало відомо ще у 2017 році. Будівництво мало розпочатися в 2018-2019 роках, але процес відкладався через бюрократію з документами. Однак компанії пов’язані з бізнесменом продовжують отримувати земельні ділянки.