Неділя, 23 Червня

За останню добу на Львівщині виявили найбільшу кількість хворих на коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На Львівщині новий добовий антирекорд по кількості хворих на коронавірус. Станом на 3 червня 08.00 ранку у Львові та на Львівщині підтверджено 1830 випадків інфікування коронавірусом, з них 60 — летальні. 60-ий пацієнт з коронавірусом помер 29 травня.

За минулу добу у лабораторіях Львова провели 500 ПЛР-досліджень і отримали 96 позитивних результатів.

Це рекордна кількість хворих, яких виявляли за добу з часу оголошення карантину. Досі найбільшу кількість хворих на коронавірусну інфекцію було виявлено 27 травня – 70. Серед 96 мешканців області, у яких вчора підтвердили коронавірус, є 64 львів’ян.

«Пояснення такої кількості просте: більше тестів – більше хворих. Кількісно це рекорд для Львівської області. Але це також і найбільша кількість зроблених досліджень. У співвідношенні хворих 19%, тобто не більше визначеної норми.

Також додався до сьогоднішнього результату спалах захворювання у ФК «Карпати».

Ну і загалом, друзі, гляньте на вулиці міста. Там більше нема карантину. Якщо люди не можуть дотримуватись правил, то прогнозовано, що кількість хворих збільшиться», – прокоментував ситуацію мер Львова Андрій Садовий.

Загалом за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 4885 осіб, госпіталізовані — 714, на амбулаторному лікуванні — 4171 особа, виписані — 559 осіб. Зараз у лікарні перебуває 155 осіб, з них в реанімації — 5 осіб, на апаратні ШВЛ — 1 особа.

Загалом коронавірусну інфекцію виявлено — у 1830 осіб, 60 людей померло. 457 пацієнтів одужало.

60-ий пацієнт з коронавірусом помер 29 травня. Львівська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким.

Відомо, що пацієнт 1939 року народження, мешканець Жовківського району, с. Погорисько. На лікуванні перебував у госпіталі у Винниках. Пацієнт помер 29 травня, а підтвердження інфікування у нього коронавірусом отримали 31 травня. Супутні захворювання — кардіосклероз.

Нагадаємо, у Львові продовжили карантинні заходи до 5 червня. Відповідне рішення 1 червня було прийняте на засіданні міської комісії ТЕБ і НС. Тож 5 червня відбудеться наступне засідання міської комісії для прийняття відповідного рішення, зважаючи на показники захворюваності.