Понеділок, 24 Червня

У Львові не послаблюватимуть карантин до 5 червня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові не будуть послаблювати карантинні заходи до 5 червня. Відповідне рішення сьогодні, 1 червня, було прийняте на засіданні міської комісії ТЕБ і НС.

Тож 5 червня відбудеться наступне засідання міської комісії для прийняття відповідного рішення, зважаючи на показники захворюваності.

«Сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС ми розглядали рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, яка відбулася сьогодні о другій годині. І рішення міської комісії – аналогічне обласній. Тобто ми продовжуємо карантинні заходи і послаблення не буде до 5 червня. 5 червня відбудеться наступне засідання обласної комісії і міської комісії з питань ТЕБ і НС», — розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови й керівниця оперативного штабу протидії COVID-19.

Нагадаємо, станом на сьогоднішній ранок у Львівській області та місту Львову коронавірусну інфекцію виявлено у 1700 осіб. З них 421 осіб одужало 56 — померло. Зараз у лікарні перебувають 154 особи, з них в реанімації – 6 осіб, на апараті ШВЛ — 2 особи.