Wizz Air запускає шість нових напрямків зі Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новий місяць, нові поїздки за новими напрямками від авіакомпанії WizzAir. Вперше угорський лоукостер із 1 липня розмістить у львівському аеропорту свій літак Airbus A320 на постійній основі.

Тож в аеропорту анонсували шість нових напрямків зі Львова, які стартують вже в липні 2020:

1. Львів – Гамбург (Німеччина) рейси по понеділках і п’ятницях із 3 липня. Виліт о 06:00 ранку. Ціни від 1018 гривень в одну сторону.

2. Львів – Таллін (Естонія) щовівторка, четверга і щосуботи з 2 липня. Виліт об 06:40 ранку. Ціни від 869 гривень.

3. Львів – Біллуннд (Данія) щосереди та щонеділі з 1 липня. Виліт о 11:20 ранку. Ціни від 869 гривень в одну сторону.

4. Львів – Лісабон (Португалія) щосереди та щонеділі з 1 липня. Виліт 16:55. Ціни від 869 гривень в одну сторону.

5. Львів – Щецин (Польща) щоп’ятниці та щопонеділка із 3 липня. Виліт о 09:10 ранку. Ціни від 869 гривень в одну сторону.

6. Львів – Будапешт (Угорщина) щосереди та щонеділі. Виліт 13:25 ранку. Ціни лише від 509 гривень в одну сторону.

Разом з новими маршрутами авіакомпанія WizzAir буде літати зі Львова до 17 міст світу: Дортмунт, Берлін, Гамбург, Франкфурт – Хан, Лондон, Копенгаген, Будапешт, Братислава, Лісабон, Вроцлав, Ларнака, Гданськ, Вільнюс, Катовіце, Щецин, Таллін, Біллунд.

Важливо! Всі маршрути наразі вимагають затвердження регулятивними органами. Іншими словами, впевніться, що країна вас впустить. 

Для прикладу, аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького у перші робочі дні знімав до половини пасажирів з рейсів через відсутність відповідних документів, які дозволяють в’їзд в країну призначення. Тому МЗС України презентувало інтерактивну карту світу для планування подорожей за кордон.

Під час перельотів для членів екіпажу та пасажирів є обов’язковим носіння масок. Літаки дезінфікують вночі, в салонах ретельно прибирають кілька разів на день. Крім того, під час посадки екіпаж буде спостерігати за дотриманням дистанції між сидіннями на тих рейсах, де це дозволяє завантаження.

Нагадаємо, ірландський лоукостер Ryanair з 6 липня відкриває рейси з аеропорту Львова до Мілану, Рима та Болоньї. Квитки уже доступні у системі бронювання Ryanair.