Wizz Air планує відкрити новий рейс зі Львова до Чехії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Угорський лоукостер Wizz Air планує розпочати рейси зі Львова та Києва до чеського міста Пардубіце, що знаходиться 96 км на схід від Праги.

У березні цього року авіакомпанія отримала дозвіл на виконання рейсів в Пардубіце із Києва, але поки не розпочинала польоти.

Тепер на початку червня авіакомпанія подала заявку до Міністерства транспорту Чехії на виконання щоденних рейсів зі Львова в Пардубіце, тобто 7 разів на тиждень, інформує місцеве видання zdopravy.cz.

«Авіаперевізник може розпочати виконувати рейси за певним маршрутом упродовж шести місяців після того, як йому дали на це дозвіл, тобто до вересня цього року», – сказав прес-секретар Міністерства транспорту Франтишек Джемелка про відкриття рейсів з Києва до Пардубіце.

У той же час керівництво аеропорту Пардубіце веде переговори з Wizz Air. Для аеропорту, який не мав достатнього трафіку навіть під час пікових періодів, прихід відомого перевізника може бути хорошим економічним стимулом.

Наразі Wizz Air у Чехії літає тільки із Праги до кількох міст, але жодного українського. Місто Пардубіце розташоване на сході країни за 96 км від столиці.

До початку пандемії, зі Львова до Чехії авіарейси здійснювала українська авіакомпанія SkyUp. Наприкінці липня 2019 року український перевізник відкрив продаж на маршрут зі Львова до Праги.

Нагадаємо, що з липня Wizz Air відкриває п’ять нових напрямків зі Львова – до Лісабона (Португалія), Талліна (Естонія), Гамбурга (Німеччина), Щецина (Польща) та Біллунна (Данія), а також відкриє у львівському аеропорту свою нову базу, де розмістить літак Airbus A320.

Таким чином лоукостер літатиме зі Львова до 16 європейських міст 10 країн світу, виконуючи найбільшу кількість рейсів з міста.