Вівторок, 28 Травня

Чому WizzAir в липні відкриває базу у Львові та анонсувала 5 нових рейсів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Попри пандемічну кризу угорський лоукостер Wizz Air недавно оголосив про відкриття із 1 липня 2020 року нової бази у Міжнародному аеропорту “Львів” імені Данила Галицького та анонсував аж п’ять нових рейсів зі Львова.

Wizz Air розмістить на новій базі літак Airbus A320. Це буде вже друга база Wizz Air в Україні.

Авіакомпанія оголосила про відкриття 5 нових маршрутів зі Львова (бронювання квитків вже доступне для пасажирів.:

  • до Біллунна (Данія)
  • Таллінна (Естонія)
  • Лісабона (Португалія)
  • Гамбурга (Німеччина)
  • Щецина (Польща)

Фото: Wizz Air

Чому вони це роблять?

Як повідомив Економічній Правді комерційний директор Wizz Air Джордж Міхалопулос, відкриття нової бази у Львові пов’язано із їхньою прихильністю до України та продовженням розширення діяльності на ринку.

“Враховуючи нашу лоукост бізнес-модель та фінансовий стан ми бачимо, що для нас цей період – це можливість продовжувати зростання. І про це свідчить наш сьогоднішній анонс щодо відкриття нової бази та нових рейсів. Ми працювали в Україні більше десяти років і будемо продовжувати розвиватися”, – повідомляє Міхалопулос.

У Wizz Air визнають, що невизначеність довкола авіаперевезень і пандемії буде тривати, як мінімум 2-3 місяці.

“Ми розуміємо, що наступні 2-3 місяці будуть трохи невизначеними через необхідність адаптуватися. Але наша співпраця з Україною – це не про 2-3 місяці, йдеться про роки співпраці і ми продовжимо розширювати діяльність на цьому ринку”, – резюмує комерційний директор компанії.

Але по факту відновлення польотів залежить від регуляторної політики уряду країни.

“Обмеження в Україні продовжено до середини травня. Зараз ми літаємо в межах Європи, і єдина причина, чому не працюємо в Україні, – чинні обмеження на польоти. Як тільки український уряд скасує ці обмеження, ми відновимо здійснення рейсів”.