Середа, 29 Листопада

На Луганщині загинув 21-річний нацгвардієць з Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Захищаючи Україну від російських окупантів, на фронті загинув 21-річний Олексій Дем’ян з Борислава на Львівщині. Про це повідомили в Бориславській міській раді, пише Львівський портал

Захисник загинув 3 листопада біля села Сергіївка Сватівського району на Луганщині. 21 листопада рідні отримали офіційне сповіщення про загибель хлопця.

«Дем’ян Олексій, або як називали його всі близькі, рідні та друзі – Лесик. Він поклав своє життя, захищаючи Україну. Загинув 3 листопада поблизу населеного пункту Сергіївка Сватівського району на Луганщині. Герою був всього 21 рік. Сьогодні рідні отримали офіційне сповіщення про загибель хлопця», – повідомили в міськраді.

Народився і виріс Олексій у Бориславі. Навчався у сьомій школі, пізніше – у Львівському ліцеї імені Героїв Крут. Далі вступив у Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, де отримав звання лейтенанта. Одразу після закінчення навчання, 23 лютого 2023 року, він став на захист Держави в лавах Національної гвардії України.

Спочатку служив у прикордонній комендатурі швидкого реагування, а впродовж останніх чотирьох місяців боронив рідну землю на Ізюмському напрямку.

У загиблого залишилися мама, тато та двоє молодших братів, один з яких також здобуває військову освіту.

Інформацію про зустріч Героя та похорон повідомлять додатково.