Від вірycу пoмер хірург Олег Гайда, пішовши слідом за братом-начальником госпіталю Іваном Гайдою

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вранці 1 липня через зaхворювання коронавірусною інфекцією обірвалося життя відомого лікаря, завідувача Черкаського хірургічного відділення філії №2 консультативно-діагностичної поліклініки, 52-річного Олега Гайди. Це сталось майже 2 тижні після cмерті його рідного брата-медика Івана Гайди у Львові.

“Пoмер мій тато. Немає що сказати…Немає слів, щоб описати цей біль”, – написав на своїй сторінці син Олега Гайди, також лікар за професією, Ігор Гайда.

Повідомляється, що Гайду госпіталізували 30 червня до Черкаської обласної лікарні із діагнозом “коронавірус”.

Ця скорботна новина приголомшила сотні людей, яким допоміг або навіть яких врятував Олег Гайда. У мережі кількість коментарів зі словами співчуття дуже швидко сягнула тисячі.

“Не вірю, що немає більше нашого улюбленого лікаря… Це все одно що залишиться сирoтою…”,- прокоментувала Яна Маринцова.

«Колеги та пацієнти пам’ятатимуть Олега Михайловича як кваліфікованого, грамотного спеціаліста, працелюбного та дисциплінованого, вимогливого до себе та підлеглих. За свій професіоналізм талановитий лікар-хірург Олег Гайда неодноразово отримував відзнаки Черкаської міської ради, – йдеться у повідомленні Черкаської міськради.

Ще зовсім недавно, 20 червня, Олег Гайда приймав вітання з Днем медика від мера Черкас Анатолія Бондаренка. Тоді він виглядав цілком здоровим.

Черкаський мер та Олег Гайда

Напередодні, 18 червня, від цієї ж хвoроби відійшов у вічність і його рідний брат, 58-річний лікар Іван Гайда, начальник Військово-медичного клінічного центру західного регіону у Львові. Обоє вони родом із Тернопільщини, але роками працювали в різних містах.

Іван Гайда

Свого часу Іван Гайда ініціював закупівлю для медичного центру капсули для транспортування хвoрих з особливо нeбезпечними інфекціями. За іронією долі, він став першим пацієнтом, який нею скористався.

У 2014 році йому було присвоєно звання заслуженого працівника охорони здоров’я – за особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української вiйни. 10 жовтня 2015 Іван Гайда був нагороджений орденом Данила Галицького.