Начальник львівського військового госпіталю помер через ускладнення від коронавірусної інфекції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 18 червня, стало відомо, що в Києві пoмер Іван Гайда, полковник медичної служби Збройних сил України, лікар вищої категорії, начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. В Києві він лікувався в одному із шпиталів.

Військовому лікарю було 58 років.

«Щойно стало відомо, що від ускладнень через Covid-19 пoмер Іван Гайда, начальник Львівського військового госпіталю. Відданий лікар, який врятував немало життів наших військових. Співчуття рідним та близьким! Вічна пам’ять», – написав на своїй сторінці у Facebook мер Львова Андрій Садовий.

«Начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Гайда Іван Михайлович, фаховий лікар, мудрий та порядний офіцер», – згадали про нього в Командуванні Медичних сил Збройних Сил України.

Деталі чину похорону будуть повідомлені пізніше.

Іван Гайда народився 7 грудня 1961 в с. Бариш на Тернопільщині. Був полковником медичної служби Збройних сил України, лікарем вищої категорії та начальником Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, що розташований у Львові.

1980 року закінчив навчався в Івано-Франківському технічному училищі № 1, до 1982 служив у РА.

1982 року поступив на навчання на підготовче відділення Івано-Франківського медичного інституту, 1983 зарахований на перший курс лікувального факультету.

Протягом 1987—1989 років навчався на військово-медичному факультеті — Куйбишевський медичний інститут.

У 1989—2002 роках — начальник медичного пункту-начальник медичної служби окремого батальйону, начальник медичної служби артилерійської бригади, начальник медичної служби артилерійської дивізії.

У 2002—2010 роках — заступник начальника 1120 ОВГ (Львів), по тому — начальник центру.

Здобув другу вищу освіту — за спеціальністю «Державне управління», магістр державного управління.

21 серпня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — йому присвоєно звання заслуженого працівника охорони здоров’я України, а також орденом Данила Галицького (10 жовтня 2015).

Нагадаємо, у Львові відтепер використовують новий метод подавання статистики захворюваності на коронавірус.