Неділя, 26 Травня

Усик відреагував на критику: Україна — це моя країна, ви мене не виженете

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український боксер Олександр Усик прокоментував недавню критику у свій бік, зокрема через зйомку у свіжому релізі російського фільму про православну віру і заявив, що не має наміру виїжджати з України, тому що це його Батьківщина.Своє відеозвернення спортсмен опублікував в Instagram.

Усик сказав, що не зміг відповісти одразу на усі звинувачення та критику, бо святкував “День перемоги”.

Загалом головний лейтмотив його звернення — конфлікти всередині країни розділяють український народ, але це ні до чого доброго не призведе.

«Моя країна — Україна — і я тут живу, я тут народився, тут виріс. Якби я хотів кудись поїхати, я би це вже давно зробив. Я не хочу нікуди їхати і ви мене нікуди не виженете, тому що це моя країна. Не розділяйте людей. Телеканали, не виривайте з контексту», — сказав спортсмен.

Також він нагадав про свої здобутки.

«Я довго йшов до того, аби завойовувати титули для країни, для своєї країни. Так, я це роблю для себе, але я привожу їх у країну, і завдяки цьому країну знають. Прапор підіймається, ми привозимо титули, тривалий час це відбувається. А ви розділяєте країну — на віруючих, не віруючих. Ви кажете, у що мені вірити. Я — самостійна одиниця», — зазначив Усик.

Він наголосив, що має право на свій погляд. Також він нагадав про засудження участі у російському кіно.

«В кіно показано, як бог змінив моє життя і життя тих учасників, які знімалися у фільмі. Я можу зніматися у будь-яких фільмах і де завгодно. Ми ж демократична держава, ми будуємо демократію. Ми прагнемо стати демократичним суспільством», — сказав Усик.

Також боксер закликав не погрожувати йому і не виривати інформацію про нього з контексту, зокрема ЗМІ. Крім цього, спортсмен вважає, що ЗМІ могли б платити йому роялті за те, що вони збільшують аудиторію завдяки новинам про нього.

Боксер підкреслив, що останнім часом з’явилося багато людей, які хочуть викликати його на бій.

«Але з’явився ще один хлопець, можна віддати належне. Він наважився і записав відео, респект. Тільки я не для цього дуже багато років вставав рано вранці, недоїдав, недопивав або відчував труднощі, щоб кожному з вас давати згоду на поєдинок. Якщо ви хочете себе проявити, якщо ви побачили в моїх роликах якийсь виклик, то я, як джентльмен, який сповідує правила – милості прошу в ринг. Я боксую за правилами і живу за правилами», – сказав Усик.

Він підкреслив, що бою без правил не буде, але можна зустрітися в рингу. Далі Усик підкреслив, що якщо хтось хоче зустрітися з ним у ринзі, то необхідно спершу пройти медогляд, після чого “ми будемо ретельно вибирати, з ким боксувати, а з ким ні”. “Якщо ви хочете – станьте в чергу”, – сказав боксер.

Нагадаємо, український борець вільного стилю Богдан Грицай відреагував на відео Олександра Усика, де той відправляє в нокаут “диванного експерта”, який його критикує, а також розкритикував позицію Усика щодо Росії.