Український борець викликав Олександра Усика на бій без правил

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український борець вільного стилю Богдан Грицай відреагував на відео Олександра Усика, де він відправляє в нокаут “диванного експерта”, який його критикує, а також розкритикував позицію Усика щодо Росії.

Спортсмен також дорікнув Сашку за його ставлення до Росії та викликав на бій без правил.

“Я і є той диванний експерт, який глузує з твоїх “ватних” відео, твоїх малограмотних коментарів, з твоїх дитячих віршиків і російського сценарію, який ти хочеш просунути.

Я той самий, кого собі на біду ти викликав на бій без правил, без будь-яких правил. Я приймаю виклик. Після цього бою ти зрозумієш урок, що бої без правил, навіть для професійного боксера, є неприпустимими.

Буде ще один урок: не тобі вирішувати, чий Крим, і не тобі вирішувати, що писати і говорити українцям.

Радуйся, що на твоє відео під назвою “один раз ти можеш увійти не в ті двері” відгукнувся саме я. Було б страшніше, якби кліпи “востаннє ти можеш підійти не до того вікна” почали б тобі знімати професійні жінки-снайпери або пенсіонери служб відстрілу диких тварин.

Українське суспільство звикло давати гідну відсіч. Ось я і реагую як частина українського суспільства. Олександр, судячи з твоїх останніх відео, ти – фахівець у всьому. Коментуєш все : коронавірус, історію, декомунізацію, богослов’я. Особливо смішним було ваше з Ломаченком про етногенез триєдиного російського народу імені Кадирова і Путіна”, – сказав Грицай у відеозверненні до боксера на своєму каналі в YouTube.

Нагадаємо, Усик і Ломаченко взяли участь у зніманні документального фільму монастиря РПЦ про віру. У ньому Ломаченко Ломаченко знову потрапив у скандал: він з Усиком знявся у фільмі РПЦ і заявив про “єдиний народ” заявив про “єдиний народ”. Після цього боксери потрапили до бази “Миротворця”.

Після цього Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов запропонував надати Усику і Василю Ломаченку громадянство РФ.

Натомість промоутер Усика Олександр Красюк порадив Умару Кремльову не згадувати імена українських боксерів.