Вівторок, 23 Квітня

У НГУ назвали перелік соціальних гарантій штурмовикам “Гвардії наступу”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Усім військовим, які стануть штурмовиками в “Гвардії наступу”, обіцяють перелік соціальних гарантій, серед яких — можливість отримати житло та лікування, а також навчання у ВНЗ.

Про це розповів речник Нацгвардії Руслан Музичук в ефірі телемарафону.

“Добровольці, які стануть штурмовиками, отримують низку соціальних гарантій – зокрема, стабільну і конкурентну зарплату, можливість одержувати житло та лікування й реабілітацію у державних медзакладах, навчатися у відомчих вишах, виходити на пенсію за змішаним стажем, набувати статус УБД та інші суттєві переваги”.

Він додав, що перше, на що чекає новобранця в такій бригаді, це ґрунтовна підготовка під керівництвом досвідчених офіцерів та інструкторів, які вже чекають на вмотивованих добровольців.

Учитимуть тут людей як базовій військовій підготовці, так і за напрямками – артилерійським, танковим, безпілотним тощо.

До слова, Україна готується до звільнення Луганська, Донецька й Криму від російських окупантів, тому Міністерство внутрішніх справ формує 8 штурмових бригад “Гвардії наступу”, в які запрошує добровольців.

Як доєднатися?

В області вісім ЦНАПів вестимуть запис добровольців. У Червонограді, Городку, Кам’янці, Золочеві, Стрию, Дрогобичі, Яворові й Самборі. Там будуть представники кожної з трьох служб. Вони зможуть проконсультувати з приводу механізму і порядку роботи, можливості підписання контракту. Набір буде здійснюватись доти, доки будуть добровольці.

Водночас за словами начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександра Шляховського, з потенційним кандидатом будуть проводити співбесіду та вивчати його особистість.

«Ми будемо вивчати моральний і психологічний стан, готовність до виконання завдань. Один з найголовніших критеріїв оцінки – мотивація, патріотизм, бажання на добровільних засадах досягти спільної мети – звільнити Україну», – повідомляє Олександр Шляховський.

Після того доброволець має пройти медичну комісію. Після перевірки здоров’я він буде направлений до військової частини для проходження навчання. Його буде проходити увесь особовий склад бригади, незалежно від того чи були вони на службі раніше. Мінімальний строк навчання від 2 до 4 місяців.