На Львівщині запрошують добровольців до лав «Гвардії наступу»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мешканців Львівщини запрошують долучитися до «Гвардії наступу». Це кампанія з формування нових бригад для захисту рідної землі. Про це сьогодні, 3 лютого, повідомили під час брифінгу у ЛОДА.

«Гвардія наступу» – це вмотивовані люди, які добровільно можуть взяти зброю і йти на фронт. Це можливість для кожного отримати навчання, підготовку у нових підрозділах під керівництвом досвідчених та мотивованих офіцерів», –зазначає Максим Козицький.

Доброволець може доєднатися до будь-якої з трьох служб: Нацгвардії, Держприкордонслужби та Нацполіції. Зокрема Нацгвардія пропонує п’ять штурмових бригад, а Держприкордонслужба і Нацполіція по одній. Також приєднавшись до лав Нацгвардії, є вибір територіального розміщення, адже дві бригади розташовані у Запоріжжі та одна у Харкові. Як зазначили на брифінгу, керівництво усіх запропонованих бригад очолюють фахові, досвідчені та вмотивовані офіцери.

«Одна з таких бригад, «Червона калина», сформована на базі оперативного полку. Основний склад бригади вже брав участь у бойових діях по звільненню Києва, Луганського напрямку та обороні Сєвєродонецьку», – коментує Олександр Буравков, начальник Західного територіального управління Національної гвардії України.

Як доєднатися?

В області вісім ЦНАПів вестимуть запис добровольців. У Червонограді, Городку, Кам’янці, Золочеві, Стрию, Дрогобичі, Яворові й Самборі. Там будуть представники кожної з трьох служб. Вони зможуть проконсультувати з приводу механізму і порядку роботи, можливості підписання контракту. Набір буде здійснюватись доти, доки будуть добровольці.

Водночас за словами начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області Олександра Шляховського, з потенційним кандидатом будуть проводити співбесіду та вивчати його особистість.

«Ми будемо вивчати моральний і психологічний стан, готовність до виконання завдань. Один з найголовніших критеріїв оцінки – мотивація, патріотизм, бажання на добровільних засадах досягти спільної мети – звільнити Україну», – повідомляє Олександр Шляховський.

Після того доброволець має пройти медичну комісію. Після перевірки здоров’я він буде направлений до військової частини для проходження навчання. Його буде проходити увесь особовий склад бригади, незалежно від того чи були вони на службі раніше. Мінімальний строк навчання від 2 до 4 місяців.