У Львові лазню «Бадьорість» реконструюють під реабілітаційний центр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові приміщення на вул. Героїв УПА, 35 передали у постійне користування КНП «Львівське ТМО 2». Відповідне рішення прийняли під час пленарного засідання сесії ЛМР 23 серпня. Там облаштують реабілітаційний центр зі збереженням комунальної лазні.

Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту ЛМР Валерій Варемчук.

За адресою вул. Героїв Упа, 35 розташована комунальна лазня «Бадьорість», яка працює вже понад 40 років. Тепер це приміщення реконструюють та облаштують там реабілітаційний центр зі збереженням загальнодоступної лазні.

«Є попередні напрацювання, однозначно треба зберегти лазню, адже є дуже багато її поціновувачів. Однак вона вимагає кращих умов, вже років 50 там не проводили навіть косметичного ремонту. Ми спеціально віддали її під впорядкування Другого ТМО, аби всі розуміли, що це не комерційний, а комунальний центр. Це буде лазня, де поруч будуть надавати медичні послуги з реабілітації. Звичайно, повна реконструкція вимагатиме серйозного бюджету, і під час війни це не доречно. Водночас певні поточні ремонти самої лазні можна було б почати», – зазначив Валерій Варемчук.